Milyonlara Nefes Aldıracak Yeni Düzenlemeler Yolda! Emekli, İşçi, Memur Artık Daha Rahat!

8 Kasım 2021 15:49 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:07

Vatandaş için yeni plan ve projeler yolda. Önümüzdeki yıldan itibaren vatandaşlar daha rahat nefes alarak gelirinde büyük bir artış için çalışmalar sürüyor. Emekliler, işçiler, emekli olmak için yaş bekleyenler ve memurlar, çiftçiler yeni düzenleme sizler için geliyor.

Milyonlara Nefes Aldıracak Yeni Düzenlemeler Yolda! Emekli, İşçi, Memur Artık Daha Rahat!

2022 senesinde başlayacak olan çalışmalar sonucunda milyonlarca işçi ve emekli'nin yüzünü gülümsetecek haberler geliyor. Ankara'da milyonlarca vatandaş rahat bir nefes alacak. Yeni çalışmaların başlamasıyla birlikte vatandaş tamamen rahata erecek. Değişikliklere 2022 senesinden itibaren başlanacak

İşçilere Müjdeli Haber!

Son zamanlarda geçim sıkıntısı geçiren işçilerin yüzünü güldürecek müjdeli haber geldi. Kamuda çalışan işçilere toplu sözleşme anlaşmasından sonra asgari ücretli çalışan işçilere de müjde geldi. Aralık ayı içerisinde tamamlanacak olan planlamalar sonucunda asgari ücret enflasyonun en az 7-8 puan üzerinde yer alacağı tahmin ediliyor. Asgari ücret kısaca neredeyse yüzde 25-30 arasında bir artış gösterecek. Yüzde 25 zam alması dahilinde asgari ücretin tutarı 3532 TL olacak.

Sonraki Sayfaya Geçiniz >>

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Ekonomi  
Reklamı Kapat