Ayçiçek Yağı Derken Şeker Fiyatları Fırladı! Şeker Stoku Yapın Büyük Zamlar Gelebilir! İşte A101, Migros, Bim Şeker Fiyatları

15 Kasım 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:58

Şeker fiyatlarına da zam geldi. Büyük marketlerde şeker fiyatları güncellendi. İşte market market şeker fiyatları.

Ayçiçek Yağı Derken Şeker Fiyatları Fırladı! Şeker Stoku Yapın Büyük Zamlar Gelebilir! İşte A101, Migros, Bim Şeker Fiyatları

karşılaşacak.  Şekerin zamlanması ile birlikte market raflarında ki birçok ürünün de etkilenmesi bekleniyor. Her yeni bir gün yeni bir zam haberi geliyor. Bu durumu fırsat gören marketçiler gün geçmiyor ki yeni bir zam yapmasın!

Her yeni bir gün gelen zam haberi adeta vatandaşın yüreğine ateş gibi düşüyor. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen marketçilerin bu zam oranlarına hemen bir tedbir alınmazsa vatandaş dur durak bilmeyen bir kaosa sürüklenecek. Fiyat artış haberleri geldikçe vatandaş bütçesine uygun olan ürünlerin stoklarını yapmak gibi bir çözüm üretse de bu durum geçici bir çözüm.

Her gün yeni zam haberine uyananlar yetkililerin bir an önce tedbir almasını ve fırsatçılara gereken cezanın verilmesini bekliyor. Market zincirlerine verilen cezalar ne kadar caydırıcı olur bilinmez ama olan vatandaşa oluyor. Vatandaş zam gelmeden stokçuluk yapsa da her türlü durumda vatandaşın cebi zarar görüyor.  

İşte market market şeker fiyatları

Devamı Diğer Sayfada

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat