Kim Milyoner Olmak İster de Skandal Soru! Fenerbahçeli Taraftarlardan Linç Geldi!

10 Ocak 2022 10:17 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:42

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programında büyük bir skandal meydana geldi. Geçtiğimiz gün yarışma esnasında sorulan soruda, "Galatasaray'ın Süper Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu gibi başarılarıyla övünen arkadaşına sürekli 'Biz de sizi 6-0 yendik' diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi takımı tutmaktadır?" ifadeleri yer alıyordu. Daha sonrasında ise Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medyayı adeta ayağa kaldırdı. İşte tüm detaylar...

Kim Milyoner Olmak İster de Skandal Soru! Fenerbahçeli Taraftarlardan Linç Geldi!

ATV ekranlarında yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasında sorulan soru büyük ses getirdi. Fenerbahçe taraftarlarını isyan ettiren soruya, sarı-lacivertliler sosyal medyada tepki gösterdi.

FENERBAHÇE TARAFTARINI İSYAN ETTİREN SORU

bin liralık soruyu doğru cevaplayan yarışmacı Öznür Özdemir'in karşısına 3 bin liralık soruda Galatasaray-Fenerbahçe çekişmesine gönderme yapan, "Galatasaray'ın Süper Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu gibi başarılarıyla övünen arkadaşına sürekli 'Biz de sizi 6-0 yendik' diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi takımı tutmaktadır?" sorusu çıktı. Doğru cevabın "Fenerbahçe" olduğu soru sarı-lacivertli taraftarları öfkeden çılgına çevirdi.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış