Serdar Ortaç'dan Magazin Dünyasını Sallayan İtiraf! "Cansu Dere'ye Aşıktım"

21 Ocak 2022 10:18 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:35

Dünyaca ünlü şarkıcı olan Serdar Ortaç geçtiğimiz gün katılmış olduğu programda itirafta bulundu. Yapmış olduğu itirafı ise sosyal medyayı adeta beşik gibi salladı. Sadakatsiz dizisiyle yıldızı parlayan Cansu Dere'ye yıllar öncesinde aşık olduğunu itiraf etti. Serdar Ortaç'ın sevilen şarkılarından birisi olan, Nehir Gözlüm'ü Cansu Dere'ye yazdığını söyledi.

Serdar Ortaç'dan Magazin Dünyasını Sallayan İtiraf! "Cansu Dere'ye Aşıktım"

“2022’ye çok güzel başladım, bütün borçlarımı ödedim" diyerek dikkat çeken Serdar Ortaç katıldığı bir programda itirafıyla şaşırttı. Serdar Ortaç yıllar sonra Sadakatsiz dizisinde Asya rolünde olan Cansu Dere ile ilgili açık açık konuştu.

"Cansu Dere'ye Aşıktım!"

Serdar Ortaç yaptığı açıklamada "Cansu Dere’ye platonik aşıktım" dedi. Ortaç bununla da kalmadı ve 'Nehir Gözlüm' şarkısını Cansu Dere'ye yazdığını açıkladı. Şarkıda"Bana evet diyecek misin, yoksa öpüp gidecek misin, nehir gözlüm aşkın için her şeyini verecek misin?" sözleri yer alıyordu.

Serdar Ortaç açıklamasında "20 yaşındayken Cansu Dere'ye yazmıştım. Cansu mahvedecek beni ama aşıktım kadına... Nehir Gözlüm'ü yazdım" dedi.

Haberin devamı için tıklayın
1

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat