İstanbul'da Kar Fırtınası Cüneyt Özdemir'i Çıldırttı! İsyan Bayraklarını Çekti!

25 Ocak 2022 15:56 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:32

İstanbul'da meydana gelen kar fırtınası üzerine birçok ulaşım yolu kapatıldı. Bu yaşanan olay üzerine en büyük tepki gazeteci Cünyet Özdemir'den geldi. Cüneyt Özdemir, havalimanında mahsur kalan çiftin mağduriyetini canlı yayında duyurdu. Bu duruma isyan eden Cüneyt Özdemir, "10 saat nasıl uçağın içerisinde mahsur kaldınız ya, sonuçta uçağın içerisindesiniz bir otobüs gelip alacak. Gelip alamadı mı gerçekten? Aklım almıyor böyle bir şeyi yani!’ ifadelerini kullandı.

İstanbul'da Kar Fırtınası Cüneyt Özdemir'i Çıldırttı! İsyan Bayraklarını Çekti!

İşte Tüm Detaylar...

Cüneyt Özdemir İsyan Etti!

Cüneyt Özdemir Youtube üzerinden yaptığı yayında kar yağışı nedeniyle yollarda mahsur kalan kişilerle konuştu. Sırasıyla otobüste, uçakta ve yollarda özel araçlarında mağduriyet yaşayanlarla konuşan Özdemir duydukları karşısında isyan ederek ’20 milyon İstanbullu kara saplandı herkes birbirini suçluyor’ dedi.

Cüneyt Özdemir yayınında ilk önce otobüs içerisinde mahsur kalan Aslan Şentürk ile konuştu. Şentürk açıklamasında ‘Havalimanından çıktıktan sonra Kuzey Marmara Otoyolu’nda kaza olduğu için 21 saattir kımıldamadan kaldık burada. AKOM, AFAD, Jandarma herkesi aradık ama ne bir su ne bir yemek hiçbir şey gelmedi. Son dakikalarda biraz çalışmalar başladı. İnşallah kurtulacağız diye ümit ediyoruz’ dedi.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat