Galatasaray'ın Yıldızı Kerem'e İlk Teklif Geldi! Yuvadan Uçuyor mu?

14 Mayıs 2022 11:43 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 11:48

Galatasaray'da performansı ile göz dolduran ve Avrupa kulüplerinin de radarına giren Kerem Aktürkoğlu'na ilk resmi teklif Lyon'dan geldi. Peki transfer gerçekleşecek mi?

Galatasaray'ın Yıldızı Kerem'e İlk Teklif Geldi! Yuvadan Uçuyor mu?

Kabus gibi geçen sezonda birkaç oyuncusunu parlatan Galatasaray, bu isimlerin satışından elde edeceği gelirle maddi sıkıntılarını biraz olsun azaltmaya çalışacak. Yüksek bedelle transfer olması beklenen oyuncuların başında Kerem Aktürkoğlu geliyor. Avrupa kulüplerinin takibinde olan 23 yaşındaki kanat oyuncusu için kapıyı ilk çalan Fransızlar oldu. Ülke medyası, Lyon'un Kerem için İstanbul'da Galatasaray ile masaya oturduğunu duyurdu.

Transfer Gerçekleşecek mi?

Taraflar arasındaki ilk temasın ardından Lyon, Galatasaray'daki seçim süreci nedeniyle beklemeye geçse de pazarlıklar sürüyor. Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas ile görüşen Galatasaray heyetinin, İngiliz ve İspanyol kulüplerinin de ilgilendiği genç oyuncunun durumu ile ilgili acele etmeyeceği belirtildi. Bu sezon oynadığı 48 resmi maçta 12 gol atıp 9 asist yapan Kerem ile ilgili son kararı seçilecek yeni yönetim verecek.

Etiketler

Spor  
Reklamı Kapat