Galatasaray’dan Yeni Transfer Bombası!

Kolombiya’nın en efsane oyuncularından birisi olan Ivan Cordoba, Falcao’ya muhteşem bir karşılama yapıldığının altını çizerek, James Rodriguez’in de Galatasaray’a transfer olması gerektiğini anlattı.

Galatasaray’dan Yeni Transfer Bombası!
09.09.2019 - 12:06
414
A+
A-

Monaco’dan Radamel Falcao’yu bedelsiz bir şekilde kadrosuna alan ve sansasyonel transferle birlikte tüm dünyada büyük yankı uyandıran Galatasaray için oldukça sürpriz bir yorum geldi.

Kolombiya’nın en bilinen efsane oyuncularından Ivan Cordoba, Galatasaray’ın Falcao transferiyle ilgili yorum yaptı. Cordoba, Falcao’ya muhteşem bir karşılama yapıldığının altını çizerek James Rodriguez’in de Galatasaray’a transfer olması gerektiğini belirtti.

2021’de Sözleşme Sona Eriyor

Kolombiya’nın yıldız oyuncusu olan James Rodriguez’in Real Madrid ile sözleşmesi 2021 yılı itibarıyla tamamlanıyor. Milli takımın tam 76 maçında oynayan Rodriguez her seferinde muhteşem performans gösterdi.

Nabız Yoklanacağı Bildirildi

Ivan Cordoba tarafından gelen bu yorumla birlikte Galatasaray yönetimi, ara transfer döneminde Kolombiyalı Real Madrid’in yıldız oyuncusu Rodriguez için nabız yoklama kararı verdi.