Genç Kadının Çığlıkları Maçka Parkı’nı Ayağa Kaldırdı! Güpegündüz…

Şişli, Maçka Parkı'nda bir kadın güpegündüz kapkaççıların hedefine girdi. El çantası çalınan genç kadın yaşanan olay sebebiyle büyük korku yaşarken, çantayı kaçan şahıs ise kısa sürede gözden kaybolarak kayıplara karıştı.
Genç Kadının Çığlıkları Maçka Parkı’nı Ayağa Kaldırdı! Güpegündüz…
Gündem, Yaşam 19 Temmuz 2019 16:43

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Maçka Parkı’nda yürüyüşe çıkan bir kadın, güpegündüz kapkaççıların hedefine girdi. Kadının çığlıklarına ise vatandaşlar yetişti fakat kapkaççıyı yakalayamadı.

Maçka Parkı, Taşkışla çıkışında sabah saatlerinde yaşanan olay yapılan iddialara göre şu şekilde gelişti: Taşkışla çıkışında yürümekte olan genç bir kadın, arkasından gelen kişi tarafından kapkaça uğradı. Kadının el çantasını çalarak kayıplara karışan kişi, Maçka Parkı içerisinden Dolmabahçe istikametine doğru kaçmaya başladı ve izini kaybettirmeyi başardı. Olay sonrasında çığlık atarak yardım talebinde bulunan kadına çevredeki vatandaşlar ve hemen olay yerine gelen polis ekipleri yardımcı oldu. Polise olayla ilgili bilgi veren kadın, ifadesi alınmak üzere hemen polis merkezine götürüldü.

Çantayı Çalan Kişi Ağaç Arasından Çıktı

Olayın görgü tanığı olan Ercan Şahin ise, kadının merdivenlerden çıktığı esnada ağaçların arasından çok hızlı bir şekilde gelen kişinin çantayı alarak kaçtığını söyledi. Kadının bağırıp çığlık atıtğını açıklayan Şahin, çantayı alan kişinin Maçka Parkı’nın içerisinde bulunan ağaçların arasından kaçtığını söyledi. Kendileri ulaşana kadar kapkaççının çok hızlı bir şekilde kaçtığını anlatan Şahin, diğer kişilerin koştuğunu fakat kimsenin yakalayamadığını ifade etti.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com