Bir süredir ekran başlarında kendisini göremediğimiz güzel oyuncu Gizem Karaca, Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile gündeme oturdu. Binlerce beğeni ve övgü alan Gizem Karaca, sosyal medyada adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü fotoğrafçıya verdiği küvet pozunu takipçileriyle paylaşmayı unutmayan güzel oyuncu sosyal medya hesaplarını ihmal etmiyor.

Parlak Mayo İle Küvette Poz Veren Karaca Sosyal Medyayı Salladı

Instagram hesabı ile tam 2.3 milyon kullanıcıya hitap eden Gizem Karaca, çekimlerinin olağanüstü geçtiğini belirterek, küvette verdiği iddialı poz ile takipçileri tarafından tam puan aldı. Mayo tercihini iddialı yapan güzel oyuncu, paylaştığı fotoğrafın altına “Sabırsızlıkla beklediğim güzel çekimlerden bir kare. Cem Talu farkı, emeği geçen herkese minnettarım. Rüya gibi bir çekim oldu.” notunu ekledi.

 

İltifat Yağmuruna Tutuldu

Başarılı oyuncunun fotoğrafını gören hayranları, kendilerini tutamadı. Kısa süre içerisinde ciddi rakamlarda beğeni alan Gizem Karaca, sosyal medya kullanıcıları tarafından iltifat yağmuruna tutuldu. Olay olan pozun altına gelen yorumların arasında “güzeller güzelim, çok güzelsin, Harika bir şeysin, hayatın ışığı yok olsa seninle aydınlanırız” gibi iltifatlar bulunuyor.

Ekranlara Ne Zaman Dönüyor

7 Eylül 1998 gününde, dünyaya gözlerini açan Gizem Karaca oyunculuk üzerine bir çok başarılı işler sergilemiştir. Bir süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu, hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Ancak ekranlardan daha fazla uzak kalmayacağını ve en yakın zamanda hayranları için roller alacağını belirtti. Sosyal medyaya fazlasıyla önem veren Karaca, takipçileri ile etkileşim halinde olmayı seviyor.