28 Haziran 2022 20:29 Güncelleme : 28 Haziran 2022 20:29

Gönül Dağı Üçüncü Sezona Asuman'sız Mı Devam Edecek? Hazal Çağlar Hakkındaki O Haber Herkesin Keyfini Kaçırdı

Gönül Dağı Üçüncü Sezona Asuman'sız Mı Devam Edecek? Hazal Çağlar Hakkındaki O Haber Herkesin Keyfini Kaçırdı

Gönül Dağı dizisinin Asuman’ı üçüncü sezonda ekranlarda olmayacak. Hazal Çağlar’dan gelen bu haber sonrasında hayranları oldukça üzüldü. Gönül Dağı dizisinin başarılı oyuncusu Hazal Çağlar diziden neden ayrılıyor?

Ekranların en samimi ve en sıcak dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi yakın bir zamanda sezon finali bölümüyle ekranlara kısa bir mola verdi. Diziden ayrılan Gülsim Ali İlhan’ın ardından dizinin Asumanı da mı ayrılıyor? Dizide Asuman rolünü canlandıran Hazal Çağlar, iddialara göre üçüncü sezonda yer almayacak. Dizinin çekimleri Eskişehir Sivrihisar ilçesinde yapılıyor ve üçüncü sezonda da ekranlarda olacak. İşte Hazal Çağlar’ın diziden ayrılma sebebi…

Gönül Dağı Dizisinin Yetenekli Oyuncu Hazal Çağlar Diziden Ayrılıyor Mu?

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı dizisinin güzel oyuncusu diziye veda mı ediyor? Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın bulunduğu reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinin başarılı oyuncularından biri olan Hazal Çağlar’ın üçüncü sezonda olmayacağı iddia edildi. Dizinin senaristliğini Teoman Gök üstlenirken, dizide de birçok başarılı isim bulanıyor. Son gelen iddialara göre yetenekli oyuncu Hazal Çağlar’ın üçüncü sezonda olmayacağı iddia edildi.

Yakın bir zamanda ekranlara kısa bir mola veren Gönül Dağı dizisi sezon finali bölümüyle ekranlara damgasını vurdu. Diziden ayrılan Gülsim Ali İlhan’dan sonra ayrılacak diğer bir isim Hazal Çağlar mı olacak? Gündeme damgasını vuran Hazal Çağlar’ın ayrılık haberinden sonra hayranları da oldukça üzüldü. 

Gönül Dağı Dizisinin Yetenekli Oyuncu Hazal Çağlar Diziden Ayrılıyor Mu?

Gönül Dağı Dizisinin Üçüncü Sezonunda Hazal Çağlar Yer Alacak Mı?

Ekranların reyting rekorları kıran ve oldukça sevilen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı dizisinde tekrardan bir ayrılık mı yaşanacak? Gündemde yer alan Hazal Çağlar’ın ayrılık haberinden sonra üçüncü sezonda olup olmayacağı oldukça merak edildi. Hayranlarını üzen yetenekli oyuncunun üçüncü sezonda olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili yetenekli oyuncu henüz bir açıklama yapmadı. Hazal Çağlar hayranları da ünlü oyuncudan bir açıklama bekliyorlar. Dizinin üçüncü sezonunda neler yaşanacağını aktarıyor olacağız.

Gönül Dağı Dizisinin Üçüncü Sezonunda Hazal Çağlar Yer Alacak Mı?

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat