2 Ağustos 2022 19:32 Güncelleme : 2 Ağustos 2022 19:32

Gülşen pembe tulumuyla yine çok konuşulacak! Tulumu gören üstü nerede diyor

Gülşen pembe tulumuyla yine çok konuşulacak! Tulumu gören üstü nerede diyor

Gülşen bu kez pembe tulumuyla olay oldu. Ünlü şarkıcı konserlerine tam gaz devam ediyor. Özellikle de giydiği kıyafetler ile konserlerinde gündem olan isim bu kez öyle bir kıyafet giydi ki...

Sahne kıyafetleri ile ve sahne şovlarıyla her zaman gündem olmayı başaran Gülşen bu kez öyle bir kıyafet giydi ki tam anlamıyla konseri salladı. Harbiye'de seyircisiyle buluşan ve özellikle de giydiği kıyafet ile gündem olmayı başaran ünlü şarkıcı her geçen gün daha fazla konuşulmaya devam ediyor. Özellikle de Harbiye gibi bir alanda sahneye çıkan Gülşen başarısını da sürdürmeye devam ediyor.

O kıyafet gündem oldu

Giydiği pembe dekolteli tulumuyla dikkatleri üzerine çeken Gülşen'in bu kıyafeti sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Hem şarkıları ile hem de gündeme dair açıklamaları ile her yaş grubunun ilgisini çekmeyi sürdüren Gülşen giymiş olduğu kıyafetler ile de adından sık sık söz ettiriyor. Son zamanlarda Gülşen'in gündeme gelmesinin ana nedenlerinden bir tanesi de sahneye çıkarken tercih ettiği kıyafetleri oldu.

O kıyafet gündem oldu

Eleştiriler de geldi

Konserlerine tam gaz devam eden güzel şarkıcı sahne kıyafetleri ile olay olmayı sürdürüyor. Her konser öncesinde farklı kıyafetler giyen ve bununla alakalı özel isimlerle çalışan ünlü şarkıcı bu kez Harbiye konserinde olay olmayı başardı. Gülşen ile alakalı herkes konuşuyor gülsenize işine bakıyor sahneye yepyeni kıyafetlerle çıkan da bu alanda ciddi bir moda olmayı başaran şarkıcı Harbiye konserinde de parlak pembe dekolteli bir tulumu ile herkesi şok etti. Birçok insanın yorum yaptığı ve özellikle de sosyal medyada gündem olmayı başaran Gülşen sosyal medyanın en popüler isimlerinden bir tanesi.

Gülşen'in bu kıyafetine çok sayıda yorum geldi. Özellikle de takipçilerin Gülşen'in bu kıyafetini beğendiğini ve övgüler yağdırdığını söyleyebiliriz. Elbette olumsuz yorumlar da vardı. Gülşen'in bu kıyafetini palyaçoya benzeten takipçileri de vardı.

Eleştiriler de geldi

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış