14 Ağustos 2022 20:21 Güncelleme : 14 Ağustos 2022 20:21

Gülşen yine durmuyor! Konserinde LGBT bayrağı açtı tepki gösterenlere bakın ne yaptı

Gülşen yine durmuyor! Konserinde LGBT bayrağı açtı tepki gösterenlere bakın ne yaptı

Gülşen her hareketi ile olay olmaya devam ediyor. Konserinde yaptığı hareket ile yine tüm sosyal medya gündeminde en üst seviyeye ulaştı.

Yenikapı Meydanı’nda gerçekleştirilen festivalde konser veren ünlü şarkıcı Gülşen, sahnesinde LGBT bayrağı açtı. Vatandaşların tepki göstermesini ardından şarkıcı düşen öyle bir cümle kullandı ki duyanlar şok oldu. İşte tüm detaylarıyla haberimizin devamında sizlerle…

Gülşen’in konserinde ne yaşandı?

Yoğun bir konser maratonu olan ünlü şarkıcı Gülşen, İstanbul Yenikapı Meydanı’nda düzenlenen İstanbul festivali kapsamında konser verdi. Ünlü şarkıcı peş peşe sevilen şarkılarını seslendirdiği sırada LGBT bayrağı açtı. Seyirciler arasında verilen bayrağı açan ünlü şarkıcı Gülşen şu ifadeleri kullandı: “bunu en güzel köşemizde saklayacağım. Kalbinizin en güzel yerinde olacak.” Dedi. Gülşen’in ardından seyirciler arasında da LGBT bayrağı açanlar oldu. Arkadaki seyirciler ise havada sallanan bayraklar nedeni ile konseri izlemediklerini söyledikleri an gerginlik çıktı. Kavgayı gören Gülşen araya girerek şu sözleri söyledi: “LGBT bayrağından rahatsız olan en arkaya gitsin.” Dediği ileri sürüldü.

Gülşen’in konserinde ne yaşandı?

Gülşen’in konserinde LGBT bayrağı sorunu

İstanbul Yenikapı Meydanında düzenlenen İstanbul festivali kapsamında şarkıcı Gülşen de sahneye çıktı. Gülşen’e bir hayranı LGBT bayrağı hediye edince Gülşen de bayrağı sahnesinde açarak en özel odamızda yerini alacak çok teşekkür ederim diyerek duygularını ifade etti. Gülşen’den sonra hayranları da LGBT bayrağı açmaya başlayınca arkada konseri dinlemeye gelen seyirciler sahneyi göremediklerini söyleyerek isyan da bulundular. Bunun üzerine ise şarkıcı Gülşen’in olayı yanlış anlayarak istemeyenler sahneyi ter edebilir demesi üzerine tartışma çıktı. Arkadaki seyircilerin tek sıkıntısının açılan bayraklardan dolayı sahnede olan Gülşen’i net bir şekilde göremedikleri için söylenmesi olurken ünlü şarkıcının olayı yanlış anlayıp sitemde bulunduğu için seyircilerden tepki almasına neden olmuştur. Ünlü şarkıcının sahnesi ve kıyafetleri her zaman gündem olurken bu sefer kıyafetleri veya da sahne performansı ile gündeme gelmedi. Açmış olduğu bayrak sosyal medya gündeminde büyük bir yankı uyandırdı. İzleyicileri ve takipçilerini de bu hareketiyle ikiye böldü. 

Gülşen’in konserinde LGBT bayrağı sorunu

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış