20 Ekim 2021 22:50 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Eşkiya'da İlyas Ölüyor! Hızır Hapiste Alparslan Depresyonda! Yeni 200. Bölüm Fragmanı Bomba Gibi Yayınladı!

Eşkiya'da İlyas Ölüyor! Hızır Hapiste Alparslan Depresyonda! Yeni 200. Bölüm Fragmanı Bomba Gibi Yayınladı!

ATV kanalının reyting rekortmeni olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni fragmanı çok konuşulacak. Öyle şeyler oluyor ki yok artık diyeceksiniz. İşte yeni fragman ve 200. bölüm ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde!

Atv kanalında yayınlanan ve sevilen dizilerden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz da olaylar bitmiyor. Yeni sezon tüm heyecanı ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi  başrolünde Oktar Kaynarca yer alırken, oyunculuğu ile dizide sevilen isimlerden bazıları Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu'dur. Son bölümü izlemeyenler için bu konudaki geçtiğimiz kısa özeti okuyarak bilgi sahibi olabilirler. Son gaz ara vermeden heyecanı doruklara çıkaran meşhur dizi yine nefesleri kesmek için hazırlanıyor.

dolayı başının büyük sıkıntıya gireceği konusunda endişeliydi. Kimsesiz Doğan'ın trajedik ölümü Çakırbeyli'leri hem üzüp hem de soğuk duş etkisi altına sokarken Savaş ise kazandığını düşünürken bunun sevincini yaşar. Çakırbeyli artık bu işten çıkamayacağını düşünerek kendini çok büyük bir riskin içine atar. Bu konuda bir plan yaparak en başa kendisini yem olarak öne çıkarır. Fakat bu planın asıl başrollerinden olan isim Alpaslan'dır. Elinden geleni ardına koymayan Alparslan, Çakırbeyli için her şeyi yapmaya hazırdır. Hatta hayatını bile riske atacak kadar amcana bağlıdır. 

Yeni Sezon Fragmanı Geldi! 

Dizi heyecanlı bir noktada bitmesi ile seyircileri merak içinde bıraktı. Uzun zaman sonra yeni bölümleri ile ekranlara bomba gibi gelecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi yeni sezondan bir fragman yayınlayarak tüm gözleri üzerine çevirdi. Fragmanda yaşanan aksiyon kat ve kat artarak geliyor. Hatta yayınlanan fragmanda dizi oyuncusu İlyas'ın öldüğü sahne görülüyor. Hızır'ın ise hapiste olması yeni sezonun heyecanla geçeceğini gösteriyor. Şuan en çok merak edilen soru Alparslan'ın ölüp ölmeyeceği. Dizide kilit rollerden biri olan ve sevilen bir karakter olarak yer alan Alparslan, eğer diziden kötü bir ölümle ayrılırsa, herkes çok üzülecek. Henüz 2. fragman gelmese de yakın zamanda gelmesi bekleniyor. İzleyecek olanlar şimdiden aksiyona ve heyecana hazır olsun. İşte dizinin merak edilen o fragmanı! 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat