Zuhal Topal'a Büyük Tepki! Böyle Görgüsüzlük Olamaz! Hayranları Bir Bir Azalıyor!

21 Ekim 2021 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı sunucusuna yine yine tepkiler geldi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel sunucu yine negatif yorumlara maruz kaldı. Özel hayatını sık sık hayranları ile paylaşan sunucu bu kez taktığı altınlar ile gündeme düştü.

Zuhal Topal'a Büyük Tepki! Böyle Görgüsüzlük Olamaz! Hayranları Bir Bir Azalıyor!

En son sunduğu program ile anlaşma sağlayamayan Zuhal Topal, Acun Ilıcalı'nın teklifi ile tv8 kanalında sunuculuk yapmaya başladı. Daha önce sunuculuk yaptığı kanaldan, aldığı maaşı az bulduğu gerekçesi ile işinden ayrıldığı iddialarında bulunulmuştu. Fakat bu konuyla ilgili bir açıklama gelmese de Acun Ilıcalı tepkisiz kalmadı. Tv8 kanalında Zuhal Topal ile birlikte çalışmaya başladığını sosyal medya adresi instagram üzerinden açıklayarak tüm hayranlarına müjdeli haberi duyurmuştu. 'Artık buradayım' mesajın veren Zuhal Topal, Acun ile samimi bir fotoğraf paylaşarak durumu tescilledi.

ve yazılar tepkilere neden olabiliyor. Bugünlerde yine Zuhal Topal'ın yaptığı sosyal medya paylaşımı yine gündeme düştü. Hayranları tarafından olumsuz tepkiler alan Topal sosyal medya paylaşımını kaldırmadı. İşte olay olan o paylaşım! 

Zuhal Topal'ın Altınları Tepkiye Neden Oldu! 

Bir fotoğrafında altın kolyeler, bilezikler ve küpeler takan hatta sosyal medya kullanıcıları tabiri ile 'altına boğulan' sunucuya tepkiler çığ gibi büyüdü. Zuhal Topal bile, bu şekilde tepki alacağını tahmin ediyoruz ki beklemiyordu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından insanlar açken bu kadar altınla kuyumcuda poz vermek görgüsüzlük olduğu söylenildi. Olaylara tepkisiz kalan ve açıklama yapmayan Zuhal Topal sessiz kalmakla yetindi. Fakat daha sonra gönderi altında yer alan yazılardan, ünlü ismin bir kuyumcunun reklamını yapmak için bu kadar çok altını taktığı anlaşıldı. Hayranlarının takipten çıkmasına kadar büyüyen bu olayda hala tepkili olan vatandaşlar reklam karşılığı o altınların Zuhal Topal'a hediye olarak verildiğini iddia etti. Önümüzdeki  günlerde güzel sunucunun bu konuda bir açıklamada bulunup bulunmayacağını göreceğiz. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış