Evi Arabayı Satın Altın Alın Demişti! Kahin'in Tahminleri Gerçek Çıktı! İşte Çeyrek Altın Fiyatları

21 Ekim 2021 17:53 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Altın dur durak bilmiyor. Son 3 aydır kıpırdamayan altın son günlerde rekorlara imza atmaya devam ediyor. Altını olan seviniyor altın borcu olan ise üzülüyor.

Evi Arabayı Satın Altın Alın Demişti! Kahin'in Tahminleri Gerçek Çıktı! İşte Çeyrek Altın Fiyatları

Altın dur durak bilmiyor. Son 3 aydır kıpırdamayan altın son günlerde rekorlara imza atmaya devam ediyor. Altını olan seviniyor altın borcu olan ise üzülüyor. Merkez Bankasının yaptığı açıklamalardan sora yerinde duramayan altın rekordan rekora koşuyor.

Aylar Önce Tahmin Etmişti

Altın uzmanı İslam Memiş sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmüyor. Neredeyse her tahmini doğru çıkan İslam Memiş yine bu tahmini ile başarıyı yakaladı. Bir kaç öncesine kadar Altın çok yükselecek evi arabayı satın altına yatırın diye iddialı bir çıkış yapan Memiş'in bu tahmini tuttu ve altın tarihi rekora imza attı. Çeyrek Altın ve diğer altın fiyatları rekordan rekora koşmaya devam ediyor.


21 Ekim Güncel Altın Fiyatları

İstanbul Kapalıçarşı’da 532 TL olarak alına bilinen 24 Ayar Külçe Altın (Gr.) 532,20 liradan, 3 bin 506 liradan alınan Cumhuriyet Ata Lira 3 bin 527 liradan, 485 liradan alınan 22 Ayar Bilezik (Gr.) 489 liradan, 3 bin 426 liradan alınan Lira (Tam) Ziynet 3 bin 446 liradan, bin 713 liradan alınan Yarım Ziynet bin 723 liradan ve 857 liradan alınan Çeyrek Ziynet 862 liradan satıldı.


Vatandaş Altın Fiyatlarından Dolayı Tedirgin

Altın Fiyatlarındaki bu yükseliş haliyle ekonomiyi de olumsuz yönde etkiliyor. Altın fiyatlarının ardından zaten yapılan zamlara yenisinin yapılabilecek olması vatandaşı tedirgin ediyor. Her ne kadar altın yatırımcıları sevinse de vatandaş bu durumdan oldukça rahatsız.

Etiketler

Ekonomi  
Reklamı Kapat