Eski Survivor Yarışması Sabriye Şengül Ateşli Pozlarıyla Yürek Hoplattı! Gören Herkes Küçük Dilini Yuttu! Ne Oldu Sana

30 Kasım 2021 22:12 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Eski Survivor yarımacısı Sabriye Şengül sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile yürek hoplattı. Siyah bikinisi öyle pozlar verdi ki görenler bu Sabriye mi dedi. İşte Sabriye Şengül'ün o cesur pozları!

Eski Survivor Yarışması Sabriye Şengül Ateşli Pozlarıyla Yürek Hoplattı! Gören Herkes Küçük Dilini Yuttu! Ne Oldu Sana

 2017-19 arasında Acun Ilıcalı'nın TV8 kanalında yayınlanan yarışma programı ile adını duyuran Sabriye Şengül, ani çıkışları ile bilinse de masum halleri çok sevildi. Profesyonel olarak boks ve kickboks ile ilgilenirken bu alanlarda aldığı madalyalar da mevcut. Yaptığı müsabakalardan 3 kez şampiyonluk kazanmıştır. Ayrıca sadece Türkiye değil, uluslararası müsabakalarda da madalyaları vardır. Survivor yarışması sonrası sosyal medyada aktif olarak bulunan Sabriye tarzında bazı değişimlere gitti. Yarışma sonrasında farklı yerlerine dövmeler yaptırarak kendi tarzını yarattı. Yarışma sonrası çalışmalarına devam ederken spora aşkıyla yeni şampiyonluklara hazırlanmaya başlıyor. 

Survivor'a Tekrar Katılacak Mı?

Sabriye Şengül'ün tekrar gündeme gelmesi ile Survivor yarışmasına yeniden katılıp katılmayacağı merak konusu oldu. Şuan için all star yarışmacılarının olacağı Survivor 'da sadece eski şampiyonlar yarışacak. Maalesef Sabriye Şengül yarışmada galibiyet elde edememişti. Önümüzdeki yıl Sabriye'ye teklif götürülürse değerlendirme yapacağı düşünülüyor. İlerideki dönemlerde tekrar yarışmada görmek istediğimiz isimlerden olan Sabriye Şengül, Acun Ilıcalı'nın değerlendirmesi ile kesinleşecek. Yarışmadaki performansı ve samimiyeti ile çok konuşulan isim bu kez yaptığı bir paylaşım ile de dillerden düşmeyecek gibi duruyor.

Celtabet ss-expand">

Bikinili Pozları Olay Oldu!

Daha önce de bikinili pozlar paylaşan Sabriye Şengül bu kez yine magazin gündemine girmeyi başardı. Takipçileri tarafından pozları çok beğenilse de bazı kesimler tarafından farklı tepkiler de aldı. Sabriye'nin fazla değiştiğini düşünenler ile beğenenler arasında tartışma çıktı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve müsabakalara çıkacağı zaman sevenlerinden dua isteyen ünlü boksör, formunu korumak ve çalışmak adına vücut geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Sabriye Şengül'ün yazdan bir kare olarak paylaştığı bu fotoğraf kimsenin dikkatinden kaçmadı. Kaslı vücudu ile adeta gövde gösteri yapan Şengül spor çalışmalarının verimini aldığını gösterdi. Siyah bikinisi ile sahilde poz vererek adeta yürekleri hoplattı. Sabriye Şengül'ü görenler gözlerine inanamadı. Yarışmadaki halinden eser kalmayan ve yaptırdığı dövmeler ile de tarzını değiştiren Şengül yeni hali çok konuşuldu. İşte Survivor sonrası büyük değişim geçiren eski yarışmacının çok konuşulan o pozu!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış