ABD’yi Kasıp Kavuran Dizinin Türk Versiyonu Geliyor! Başrol Haluk Bilginer! Yeni Rolü Bakın Ne

22 Ekim 2021 12:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Dünya'nın her yerinde çekilen diziler son zamanlarda çok fazla Türkiye şartlarına uygun olarak uyarlanmaya başladı. Ülkemizde Sadakatsiz olarak bilinen Doctor Foster, orijinali Cunning Single Lady olan Aşk Mantık İntikam dizisi de son yıllarda televizyona uyarlanan yabancı dizilerdendir.

ABD’yi Kasıp Kavuran Dizinin Türk Versiyonu Geliyor! Başrol Haluk Bilginer! Yeni Rolü Bakın Ne

Dünya'nın her yerinde çekilen diziler son zamanlarda çok fazla Türkiye şartlarına uygun olarak uyarlanmaya başladı. Ülkemizde Sadakatsiz olarak bilinen Doctor Foster, orijinali Cunning Single Lady olan Aşk Mantık İntikam dizisi de son yıllarda televizyona uyarlanan yabancı dizilerdendir. Tüm bunların yanı sıra yayınlandığı günden beri Amerika Birleşik Devletleri'ni sallayan ve iddialı bir yapım olan Your Honor dizisi Türkiye televizyonlarına uyarlanmak için gün sayıyor. 

Usta Oyuncudan İddialı Bir Dizi 


Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlandığı günden beri gündemi sallayan dizi bu sefer Türkiye yolculuğuna usta oyuncu Haluk Bilginer ile devam ediyor. Orijinali bir İsrail dizisi olan Your Honor dizisinin başrol oyuncusu Türkiye'nin usta oyuncularından biri olan Haluk Bilginer oldu. Haluk Bilginer bu dizi ile rüştünü yeniden kanıtlayacak gibi duruyor. 

Dizinin Konusu Merak Uyandırıcı


Your Honor dizisi bir yargıcı ve yargıcın oğlunun başına gelenleri anlatmaktadır. Yargıcın oğlu bir trafik kazasına karışır ve birinin ölümüne sebep olur. Kaza yapan kişi adalete teslim olmak yerine oldukça fazla korkup kaçar ve yargıç bu sayede oğlunun peşine düşer. İlk başta onu adalete teslim olması için ikna etmeye çalışır fakat kazada ölen kişinin bir mafya babası olduğunu öğrenir.

Kazada ölen kişinin bir mafya babası olduğunu öğrenen yargıç bu sefer oğlunu kurtarabilmek adına delilleri yok etmeye başlar. Dizide ise bu yargıcın oğlunu hapisten kurtarma çabalarını izleyeceğiz. Dizide yargıç rolü için usta oyuncu Haluk Bilginer'in adı konuşuluyor. Ayrıca Ebru Özkan ve Hasibe Eren isimleri de konuşulan oyuncular arasında yer alıyor. Yılmaz Şahin ise bu diziyi Türkiye televizyonlarına uyarlanacak olan başarılı senaristtir. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat