Yeşilçam Dizisi İle Ekrana Dönen Nilüfer Açıkalın'ın Yeni Projesi! Bu Dizi Çok İzlenecek

22 Ekim 2021 20:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:56

Çok yönlü kişiliğiyle tanınan oyuncu Nilüfer Açıkalın dijital bir platform projesi ile setlere dönüş yapmıştı. Yılların eskitemediği usta oyuncu çok izlenen 'Yeşilçam' dizisinde yer almıştı. Birinci sezonu gayet güzel geri dönüşler alan Yeşilçam dizisinin ikinci sezon çekimleri de devam etmektedir.

Yeşilçam Dizisi İle Ekrana Dönen Nilüfer Açıkalın'ın Yeni Projesi! Bu Dizi Çok İzlenecek

Çok yönlü kişiliğiyle tanınan oyuncu Nilüfer Açıkalın dijital bir platform projesi ile setlere dönüş yapmıştı. Yılların eskitemediği usta oyuncu çok izlenen ' Yeşilçam' dizisinde yer almıştı. Birinci sezonu gayet güzel geri dönüşler alan Yeşilçam dizisinin ikinci sezon çekimleri de devam etmektedir. Sinema ve tiyatrolarda boy gösteren usta oyuncu Nilüfer Açıkalın Star TV ekranlarında yer alacak Benim Hayatım projesiyle televizyon işlerine hız kazandırdı.

Benim Hayatım Dizisi


Yeni sezona iyi bir başlangıç yapamayan Star TV projelerini ardı ardına sıralamaya başladı. Yeni dizi Benim Hayatım'ın çekimlerine yeni başlanıldığı öğrenildi. Projeden ilk görüntülerin de paylaşılmasıyla ortalık daha da alevlendi. Yeşilçam dizisiyle setlere dönen oyuncu Nilüfer Açıkalın kariyeri boyunca birçok tiyatro ve sinema filminde yer aldı. Canlandırdığı karakterlerin hakkını veren oyuncu Benim Hayatım dizisinde bir baba ve kızının dramatik hayatı ekranlara gelecektir.

Başrollerinde Genco Özak ve Nilsu Berfin Aktaş'ın yer aldığı yeni dizi Benim Hayatım'dan ilk sahneler Star TV ekranlarında yer aldı. Yönetmenliğini Orkun Çatak'ın yaptığı dizinin kadrosunda Koray Şahinbaş, Hira Koyuncuoğlu, Öykü Çelik, Ali Burak Ceylan, Zeynep Kumral ve Önder Açıkbaş gibi isimler yer alıyor. BVB Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Benim Hayatım'ın genel yönetmeni ise Onur Tan'dır.

Yılların Oyuncusu


Kariyer hayatına tiyatro ile başlayan oyuncu, yazar ve müzisyen Nilüfer Açıkalın birçok sinema filminde de yer aldı. Uzun zamandır ekranlardan ve sahnelerden uzak kalan başarılı oyuncu Blu TV'nin dizisi Yeşilçam'da Adviye karakterine hayat verdi. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Çağatay Ulusoy ve Selin Şekerci gibi isimlerin yer aldığı Yeşilçam dizisinin birinci sezonunun bütün bölümleri yayınlandı. İkinci sezonun çekimlerine devam edilen dizi izleyenlerden epey ilgi gördü. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat