İş Bankası Açıklama Yaptı! Tüm Hesaplara 200 TL Yatırılacak! İşte Kampanyanın Detayları

22 Ekim 2021 21:21 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:56

İş Bankası daha önce müşterisi olmamış bireysel müşteriler için yeni bir kampanyasını açıkladı. İş Bankası şubesine gitmenize gerek kalmaksızın mobil uygulama üzerinden İş Bankası bireysel müşterisi olacak kişilerin tek seferde yapacağı 200 TL ve üzeri alışverişte 200 TL değerinde Maxi Puan kazanacağına dair bilgi verildi.

İş Bankası Açıklama Yaptı! Tüm Hesaplara 200 TL Yatırılacak! İşte Kampanyanın Detayları

İş Bankası daha önce müşterisi olmamış bireysel müşteriler için yeni bir kampanyasını açıkladı. İş  Bankası şubesine gitmenize gerek kalmaksızın mobil uygulama üzerinden İş Bankası bireysel müşterisi olacak kişilerin tek seferde yapacağı 200 TL ve üzeri alışverişte 200 TL değerinde Maxi Puan kazanacağına dair bilgi verildi. Kafa karışıklıklarına son verecek açıklamanın detaylarını sizler için derledik.

İş Cep mobil uygulaması üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” sekmesinden T.C. kimlik kartınız ile beraber formda yer alan bilgileri doldurup online görüşme yaparak dakikalar içerisinde bireysel müşteri olabilirsiniz. Kampanya için son katılım tarihi 31 Ekim 2021 olarak belirlenmiştir.

İş Cep Üzerinden İş Bankası Müşterisi Olma Adımları


•         NFC yani, yakın iletişim alanı özelliği olan akıllı telefonunuza İş Cep’i indirerek uygulama ara yüzünde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” sekmesine dokunun.

•         Bankamız olarak sizi tanıyabilmemiz, ürün ve hizmetlerimizden daha etkin yararlanabilmeniz için formu doldurunuz.

•         Uygulama üzerinden müşterimiz olacaksanız yeni tip kimlik kullanmanız ve ayrıca NFC teknolojisi bulunduran bir akıllı telefonunuz olmalıdır.

•         Bir sonraki adımda "Yüz Tanımayı Başlat" sekmesi vasıtasıyla yüz biyometrisinin çekimi için kaydı başlatın.

•         Bir önceki adımı da tamamladıktan sonra “Müşteri Temsilcisine Bağlan” sekmesine dokunarak anında ve cevaplayacağınız bir kaç sorunun ardından artık İş Bankası müşterisi olarak ailemize dâhil olun.

•         Sistemimize formunuzu doldururken tanımladığınız telefon numaranıza gelecek geçici müşteri kodunuz ile İşCep uygulamasına giriş yapın, istediğiniz işlemi gerçekleştirin yada ürünlerden faydalanmaya başlayın.

•         Bireysel müşteri olmanın yanında eğer tacirseniz ticari bölümünden ticari hesabınızı açtırabilirsiniz.

Kampanya Koşulları


Kampanyaya dâhil olmak için 01 Mayıs 2021 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında İş Cep mobil uygulaması içerisinde bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” sekmesi üzerinden kayıt yapan bireysel müşteri ve kredi kartı hesabı bulunanlar faydalanabileceklerdir.
Yaptığınız alışverişe ilişkin iade ve iptal durumlarında size tanımlanan Maxi Puanlarınız silinecektir.
Kullanımınıza ilişkin kriterleri yerine getirdiğiniz takdirde bulunduğunuz ayı takip 15 gün içerisinde puanlarınız hesabınıza tanımlanacaktır. Tanımlaması yapılan puanlar yüklendiği tarih itibarıyla 10 gün içinde kullanılmalıdır.

Etiketler

Ekonomi  
Reklamı Kapat