En Mutlu Gününde Başına Gelmeyen Kalmadı! Düğünü Adeta Kabusa Döndü! İşte Tüm Detaylar...

22 Ekim 2021 12:36 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Adana şehrinde evlenmek için bir araya gelen Fatma ve Erkan Menekşe çiftinin düğünü kabusa döndü. Düğün günün sabahında yaşanan olaylar yeni çifti yıktı geçti. Çift fotoğraf çekimi esnasında arabaların camlarını kıran suçlular arabaların içerisinde bulunan telefon, cüzdan ve altın gibi birçok değerli malzeme ile olay yerinden ayrıldı. Bu olay karşısında hüzne boğulan Menekşe çifti, "Ne olup bittiğini anlamadık. Dış çekimimizi yaparken arabanın camını patlatıp her şeyimizi almışlar" dedi.

En Mutlu Gününde Başına Gelmeyen Kalmadı! Düğünü Adeta Kabusa Döndü! İşte Tüm Detaylar...

Adana'nın Sarıçam ilçesi Mithat Özsan Bulvarı´nda, evlilik hazırlıklarını tamamlayan Fatma (36) ve Erhan (37) Menekşe çifti, 20 Ekim´de, düğün günü sabahı dış fotoğraf çekimi için fotoğrafçılarla ormanlık alanda buluştu.

ÇANTA, CÜZDAN VE TELEFONLARI ÇALINDI

DHA'da yer alan habere göre otomobillerini yol kenarına park eden Menekşe çifti, ağaçlık alanın derinliklerine giderek fotoğraf çekimine başladı. Bu sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, otomobilin yanına gelerek sol arka camı kırıp arkada koltuktaki çanta, cüzdan ve cep telefonlarını çaldı.

ÇİFT BÜYÜK ŞOK YAŞADI
Çekim bittikten sonra aracın yanına dönen çift, olayı fark edince şoke uğradı. Çiftin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları incelemenin ardından şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Yaşadığı üzücü olay nedeniyle konuşmakta zorlanan Fatma Menekşe´yi yakınları teselli etmeye çalıştı. En mutlu gününde böyle bir olay yaşamanın büyük talihsizlik olduğunu kaydeden Menekşe, "Güzel fotoğraf çıksın diye ağaçların aralarına girmiştik. Ne olup bittiğini anlamadık. Dış çekimimizi yaparken arabanın camını patlatıp her şeyimizi almışlar. Çok üzüldüm o manzarayı görünce. Altın, cüzdan, kimlikler, fotoğraflarım vardı. En çok telefonumun gitmesine üzüldüm" diye konuştu.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış