Star TV'nin Sana Söz Dizisi Meraklandırdı! Erkan Petekkaya Karizması Gene Akılları Baştan Alacak! Yok Böyle Bir Dizi

23 Ekim 2021 21:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:55

Star TV ardı ardına yeni projelerini izleyenleriyle buluşturmaya başladı. Yeni sezon başında pek fazla dizisi yayınlanmayan Star TV şimdilerde iki yeni projesinin fragmanlarını yayınladı. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrolünde yer aldığı 'Sana Söz' dizisinin fragmanı da yeni yayınlandı.

Star TV'nin Sana Söz Dizisi Meraklandırdı! Erkan Petekkaya Karizması Gene Akılları Baştan Alacak! Yok Böyle Bir Dizi

Star TV ardı ardına yeni projelerini izleyenleriyle buluşturmaya başladı. Yeni sezon başında pek fazla dizisi yayınlanmayan Star TV şimdilerde iki yeni projesinin fragmanlarını yayınladı. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrolünde yer aldığı 'Sana Söz' dizisinin fragmanı da yeni yayınlandı. İzleyenleri meraklandıran fragman heyecan dolu sahneleriyle göz doldurdu. 'Sana Söz' projesinin yayınlanan afişi de izleyenlerden tam not aldı. İki başrol oyuncusunun yer aldığı afiş, projeye olan ilgiyi de artıracak cinstendir.

Geri Sayım Başladı 


Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın yer aldığı Sana Söz dizisi için geri sayım başladı. Fragmanı ve afişi yoğun ilgi gören yapım daha başlamadan ses getirdi. Erkan Petekkaya'nın polis rolünde olacağı dizide, Nehir Erdoğan'da sunucu olarak izleyenlerin karşısına çıkacaktır. İlk defa aynı projede yer alan ikilinin uyumları ise merak konusu oldu. Afişinin yayınlanmasından sonra seyircileri daha da meraklandıran Sana Söz'de; Elif ve Ömer karakterlerinin zorlu mücadelesi konu edinildi.

Bir cinayeti aydınlığa kavuşturmak için birlikte çalışmaya başlayan Elif ve Ömer karakterleri dikkat çekti. Mesleklerini yerine getirmek için canla başla çalışan ikili aldıkları davayı da çözmek için ellerinden geleni yapmaya çalışacaktır. Fragmanı yayınlanan 'Sana Söz' dizisinde Elif karakterini Nehir Erdoğan, Ömer karakterini ise Erkan Petekkaya canlandırmaktadır. 

Sana Söz Çok Ses Getirecek


Başrollerinde iki başarılı oyuncunun yer aldığı 'Sana Söz' dizisinin yapımcısı ise O3 Medya'dır. Sürükleyici hikâyesiyle başlamak için gün sayan projenin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Bir polis ve program sunucusunun cinayet olayını araştırmak için aynı yolda yürümesinin işlendiği 'Sana Söz' dizisinin yayınlanan afişi çok ses getirdi.  Hikâyenin senaryosu ise Sertaç Sayın ve Ali Erkan Ersezer tarafından yazılıyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış