23 Ekim 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:55

Pelin Karahan'dan Öyle Bir Şey Giydi Ki! Tüm Eleştirilerin Hedefi Oldu! Giyimi Beğenilmedi

Pelin Karahan'dan Öyle Bir Şey Giydi Ki! Tüm Eleştirilerin Hedefi Oldu! Giyimi Beğenilmedi

Güzel oyuncu Pelin Karahan uzun bir aradan sonra 'Kıbrıs: Zafere Doğru' dizisiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Yetenekli oyuncu beğenilen oyunculuğuyla her zaman ki gibi göz doldurdu. Oyunculuk kariyerinin yanında modayı da yakından takip eden Pelin Karahan sosyal medyayı da en aktif kullanan oyunculardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Güzel oyuncu Pelin Karahan uzun bir aradan sonra 'Kıbrıs: Zafere Doğru' dizisiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Yetenekli oyuncu beğenilen oyunculuğuyla her zaman ki gibi göz doldurdu. Oyunculuk kariyerinin yanında modayı da yakından takip eden Pelin Karahan sosyal medyayı da en aktif kullanan oyunculardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kendine has giyim tarzıyla takipçilerinin karşısına çıkan güzel oyuncu; son kıyafetiyle eleştiri yağmuruna tutuldu. 

Moda Yazarı Eleştirdi


Şuanda dizi çekimleri için Kıbrıs'ta bulunan Pelin Karahan fırsat buldukça soluğu İstanbul'da alıyor. Yoğun bir tempoda çalışan başarılı oyuncu giyim tarzıyla da gündem olmaya devam ediyor. Hürriyet gazetesi yazarlarından olan Hande Can, Pelin Karahan'ın son tarzına yazısında değindi. Pelin Karahan'ın boyuna göre şort tercihinde bulunmadığını ifade eden yazar güzel oyuncuyu eleştirdi. Şort boyunun oyuncuyu daha da kısa gösterdiğini ifade eden yazar; Pelin Karahan'ın tarzının bu sefer olmadığını açıkladı.

Aynı şekilde fotoğrafta yer alan botların ve çorapların da kullanım şekillerinin olmadığına değinen moda yazarı eleştirisine devam etti. Bu boyda şortla tercih edilen kaba botların yakışmadığını aynı zamanda bottan dışarı taşan çorapların da tarz olamayacağını açıkladı. Her daim şıklığıyla ve güzelliğiyle ön planda bulunan güzel oyuncu bu sefer ağır eleştiri aldı. Gardırop gurusu lakaplı yazarın şortlu kombinini beğenmediği Pelin Karahan'ın daha sonra İnstagram hesabından yaptığı çizmeli paylaşım dikkat çekti.

Son Fotoğrafı Beğenildi


Kıbrıs: Zafere Doğru dizisinde İnci karakterine hayat veren güzel oyuncu fırsat buldukça İstanbul'a gelmeye devam ediyor. Kışı şimdiden getiren oyuncu İnstagram hesabından çizme giydiği fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Bu tarzını beğenen hayranları oyuncunun kışı erken getirdiğine dair yorumlarda bulundu. Kıbrıs'ın sıcak olduğu bu vakitlerde İstanbul'un bir nebze daha soğuk olduğunu düşünürsek; Pelin Karahan'a İstanbul'da kış gelmiş denilebilir.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat