Bu Burçta Olan Birini Tanıyorsanız Hemen Evlenin! Çünkü Bu Burçla Evlenenler Çok Şanslı!

24 Ekim 2021 21:46 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:52

Burçlara inanma burçsuz da kalma! Eğer bu burçtan tanıdıklarınız varsa alıcı gözüyle bakmanın tam sırası. Çünkü aranılan tüm güzel özellikler bu burçta yer alıyor. Hatta sizin de burcunuz olabilir. Okuduktan sonra hak vereceksiniz!

Bu Burçta Olan Birini Tanıyorsanız Hemen Evlenin! Çünkü Bu Burçla Evlenenler Çok Şanslı!

Bunu okuduktan sonra tanıştığınız kişilere isminden önce ne burcu olduğunu sormaya başlayabilirsiniz. 21 Kasım- 21 Aralık tarihlerini kapsayan o mükemmel burç yay burcu. Eğer etrafınızda her olaya pozitif bakan ve yaşam enerjinizi yükselten birilerini arıyorsanız, yay burçlarıyla arkadaşlık yapmanız yeterlidir. Zira en çıkmaz olaylar da bile pratik çözümler üretebilir, mantıklı yollar bulabilir. Elementi ateş olduğu için bir anda parlayıp çabuk sönen kişilerdir. Yay burcunun gönlünü almak kolaydır. Ama bu unuttukları anlamı da gelmez. Tüm bu güzel özelliklerinin yanında yay burçlarının bunaltıya gelmeyen, özgür ruhlu halleri vardır. Eğer gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorsanız harika bir ikili olabilirsiniz. 

>> DOLAR GECE GECCE REKOR KIRDI! DOLARDA SON DURUM

Uğurlu Taşı Nedir?

Yay burcuna bir hediye almak isterseniz turkuaz taşı alabilirsiniz. Bu yay burcun uğurlu taşıdır. Bu taş negatif enerjiyi temizler ve şans getirir. Ayrıca akik ve ametist taşı da yay burcunun uğurlu taşları arasında yer alır. Bu burcun olumsuz yanı çok sabırsız olmalarıdır. Yay burcu kadını veya erkeği istediklerinin çok çabuk gerçekleşmesini bekler. Bu yönü olumluya çeviren taraf ise istedikleri şey uğruna çaba sarf etmeleridir. 


Aşk Hayatında Nasıldır Peki? 

Yay burcu kadın ve erkekleri mutlu olmasını bildikleri kadar mutlu etmesini de bilir. Tutku dolu ve enerjik bir kişiliğe sahiplerdir. İlişkilerinden sürekli aşk ve tutku beklerler. Eğer ilişkilerinde karşı taraftan aynı enerjiyi yakalayamazlarsa ilişkilerini noktalarlar. Gezip eğlenmek, öğrenmek en sevdikleridir. 

Hangi Burçlar İle Anlaşır? 

Koç, Kova, Aslan burcu ile çok iyi anlaşırlar. Bu üç burçta sosyallikten hoşlanan burçlar arasında yer alır. En iyi anlaşma konuları da maceralara ortak olarak katılabilme cesaretinde bulunmalarıdır. Kendi burcu ile anlaşabilir mi derseniz gelin onun yanıtına da bakalım. 

Hangi Burçlar İle Anlaşamaz?

Yay burcu dominant bir burç olduğu için kendi burcundan olan kişilerle anlaşamaz fakat arkadaş olabilir. Boğa burcu, oğlak ve başak burcu da yay burcunun anlaşma sağlayamayacağı burçlar arasında yer alır. Oğlak burcunun biraz daha temkinli olması, başak burcunun düzeni sevmesi, boğa burcunun ise evcimen yapıda olması anlaşmazlık nedeni olabilir. 

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat