Barbaroslar Dizisinde Kan Kaybı Başladı! Reytingler Düştü! Seyirci İzlemiyor! Yapımcı Finale Mi Gidecek

24 Ekim 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:55

Her Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve bu sezona bomba gibi bir giriş yapan Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisi, önce birinciliği sonra ikinciliği kaptırdı. ES film imzalı dizi her Perşembe akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Barbaroslar Dizisinde Kan Kaybı Başladı! Reytingler Düştü! Seyirci İzlemiyor! Yapımcı Finale Mi Gidecek

Her Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve bu sezona bomba gibi bir giriş yapan Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisi, önce birinciliği sonra ikinciliği kaptırdı. ES film imzalı dizi her Perşembe akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Daha ilk bölümü ile gönüllerde taht kuran Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisinin reytinglerinde düşüş görüldü .Zengin oyuncu kadrosu, birbirinden özel ve aksiyon dolu sahneleri ile sosyal medyada çok ses getiren dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca otururken senaristliğini ise Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya kaleme alıyor.

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Oyuncuları 


Yavuz Sultan Selim Han döneminde birçok zafere imza atan kahraman denizcilerimiz Barbaros kardeşlerin hayatı ve zaferleri anlatılan dizinin başrollerinde Diriliş Ertuğrul dizisinde gönüllere taht kuran Engin Altan Düzyatan ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin yakışıklı ve karizmatik oyuncusu Ulaş Tuna Astepe yer alıyor.

Dizinin diğer zengin oyuncu kadrosunda ise Yiğit Özşener, Melis Babadağ, Pelin Akdil, Gülcan Arslan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yetkin Dikinciler Devrim Evin, Mehmet Atay, İsmail Filiz, Sedat Mert, Caner Topçu, ve Mehmet Ali Kaptanlar gibi usta oyuncular bulunuyor.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Final mi Yapacak?


Henüz altı bölüm yayınlanan dizi, perşembe akşamlar Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Camdaki Kız dizisi ile kapışıyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin çekimlerinin uzun süren hazırlıkları ve büyük bütçesi nedeni ile reytinglerde düşüş yaşanması, dizinin sevenlerini final mi yapacak sorusunu akıllara getirdi.

Dizinin Konusun ile ilgili yapılan eleştiriler yüzünden senaristini değiştiren dizinin önümüzdeki yeni bölümlerinde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Ancak şu ana kadar dizinin yapımcısından Final yapacağına dair bir tartışma ya da açıklama yapılmadı. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat