Uzun Yolculuk Hayali Kuranların Dikkatine! İstanbul'da Trafik Yoğunluğu En Üst Düzeyde!

25 Ekim 2021 12:37 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:52

İstanbul trafiği bilindiği üzere her zamanki yoğunluğu devam ediyor. Fakat bu hafta yoğunluğu neredeyse iki katına kadar çıkardı. D-100 karayolunda oluşan aşırı yoğunluk üzerine trafik neredeyse durma noktasına geldi. Trafik yoğunluğunun bir anda artması sonucunda yüzde altmışlara çıkan yoğunluk ilerleyen saatlerde ise yüzde 80'e kadar çıkabileceği tahminler arasında yer alıyor.

Uzun Yolculuk Hayali Kuranların Dikkatine! İstanbul'da Trafik Yoğunluğu En Üst Düzeyde!

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. Servis araçlarıyla okullarına giden öğrenciler ve işlerine gitmek isteyen vatandaşlar yollara çıktı. Özellikle D-100 Kadıköy istikametinde yoğunluk olduğu görüldü. Kimi zaman ise trafik yer yer durma noktasına geldi. İlerleyen saatlerde trafik yoğunluğunun artması da beklenenler arasında.

İSTANBUL YENİ HAFTAYA YÜZDE 60 TRAFİK YOĞUNLUĞU İLE BAŞLADI
İki günlük hafta sonu tatilinin ardından mesaiye başlayan İstanbul'da haftanın ilk sabahında trafik yoğunluğu yüzde 60'a ulaşarak başladı.

Anadolu Yakasından Avrupa'ya geçişte ise TEM Otoyolu Ataşehir - Kavacık arası, 15 Temmuz Köprüsünde Çamlıca - Altunizade arasında trafik yoğunluğu oluştu. D - 100 Karayolu Kartal - Ümraniye arasında da belirli aralıklarla trafik yoğunluğunun oluştuğu kayıtlara geçti.

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat