Ziraat Bankası Duyurdu! 1 Yıl Ücret Alınmayacak! Herkes Yararlanabilecek!

26 Ekim 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:10

Ziraat Bankası henüz müşterisi olmayanlar için açıklama yaptı. Ziraat Bankası müşterilerine özel kampanyaları online toplantılarda duyurdu. Buna göre Ziraat Bankası müşterilerinden 1 yıl boyunca havale/EFT/FAST işlem ücreti (EFT mesaj ücreti dahil) alınmayacaktır.

Ziraat Bankası Duyurdu! 1 Yıl Ücret Alınmayacak! Herkes Yararlanabilecek!

Ziraat Bankası henüz müşterisi olmayanlar için açıklama yaptı. Ziraat Bankası müşterilerine özel kampanyaları online toplantılarda duyurdu. Buna göre Ziraat Bankası müşterilerinden 1 yıl boyunca havale/EFT/FAST işlem ücreti (EFT mesaj ücreti dahil) alınmayacaktır. Ayrıca banka kredi kartı ile yapılan ilk alışverişte banka kartından 50 TL'nin teslim edildiği bildirildi.

Online Görüşme Yoluyla Banka Müşterisi Olanlar İçin Fırsatlar Nelerdir?


Banka havalesi/EFT/FAST işlemleri (EFT mesaj ücreti dahil) 1 yıl süreyle ücretsizdir. Banka kartı kredi kartından ilk yıl için yıllık ücret alınmaz. Kredi kartı ile yapacağınız ilk alışverişinizde 50 TL bankkart lirası verilmektedir. 

31 Aralık 2021 tarihine kadar uzaktan müşteri kazanımı ile müşteri olur ve Bankkart Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılırsanız, bankadan kredi kartı fonksiyonlu 25 TL ilk banka kartı alan siz olursunuz. 500 TL'ye ulaşan taksitli alışverişlerde bedava ve toplamda 150 TL. 

Pivot hesap faizi, 31 Aralık 2021 tarihinden önce İnternet Şubesi veya Ziraat Mobil'den açılan 10.000 - 5.000.000 TL vadeli mevduata uygulanır. Hesabın dinamik faiz kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz. Kamu bankası ATM'lerinden "Diğer Banka ATM İşlem Ücreti" ödemeden işlem yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Müşterisi Nasıl Olunur?


Uygulama marketlerinden indirdiğiniz Ziraat Mobil'i yükleyip açtıktan sonra telefonunuza gelen "Müşterimiz Ol" butonuna tıklayarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.  T.C. Kişisel verileriniz kimlik kartınız ile biyometrik olarak doğrulanacaktır. 

Başarılı bir biyometrik doğrulamanın ardından, kişisel verilerinizi girdiğiniz alanlar ve bankamızdan hangi ürünleri sipariş etmek istediğiniz size gösterilecektir. Lütfen bu alanları doğru bilgilerle ve eksiksiz şekilde doldurmaya özen gösterin. 

Son adımda ise uygulama sizi müşteri temsilcisi ile canlı görüntülü görüşme yaptığınız aşamaya götürüyor. Bu aşamada müşteri temsilcisinin talimatlarını takip etmelisiniz.  Başvurunuz başarıyla tamamlandıysa ve görüntülü görüşmeniz sona erdiyse artık Ziraat Bankası müşterileri arasında yerinizi aldınız.

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat