27 Ekim 2021 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:10

Zahide Yetiş'de Büyük Kaos! Yarışmacı Kazanamayınca Kendini Yerden Yere Attı! Bardakları Fırlattı! Böylesi Hiç Görülmedi!

Zahide Yetiş'de Büyük Kaos! Yarışmacı Kazanamayınca Kendini Yerden Yere Attı! Bardakları Fırlattı! Böylesi Hiç Görülmedi!

Zahide Yetiş 'in sunduğu Mutfak bahane yarışmasında büyük kaos! Ortalık o kadar karıştı ki güzel sunucu arada kaldı! Yarışmacı kazanamayınca olay çıkardı. Resmen kendini yerden yere attı! Stüdyoda kırılmadık bardak kalmadı! İşte haberin detayları!

Zahide Yetiş gündüz kuşağı programı sunucusudur. Bu dönem Zahide Yetişle Mutfak Bahane yarışmasının sunuculuğunu yapıyor. Çok izlenen ve sevilen yarışma programı, ATV ekranlarında hafta içleri seyirci ile buluşuyor. Yeni çıkan ve hızlı bir şekilde en çok izlenen yarışma programları arasına katılmayı başaran Zahide Yetişle Mutfak Bahane olaysız bir gün geçirmiyor. En son öyle bir hadise yaşandı ki güzel sunucu bile arada kaldı. Sakin ve güler yüzlü tavrı ile bildiğimiz Zahide Yetiş bile gerilerek sinirlerine hakim olamadı. Ekranlarda izleyenler olay karşısında şok oldu. Sosyal medya adresini aktif olarak kullanan sunucu Zahide Yetiş'e iyi sakin kaldınız yorumları yapıldı.

Zahide Yetiş Elbisesi İle Çok Beğenildi!

Zahide Yetiş'in yarışmayı sunduğu siyah elbisesi herkes tarafından çok beğenildi .Üstü fırfırlı düğme detayları ile adeta yarışmada parladı. Siyah elbisesinin beyaz detayları aksesuarları ile uyumuna herkes bayıldı. Siyah ince bir çorap, siyah stiletto tercihi ile resmen düşman çatlattı. Sevilen sunucunun giyim tarzı, yarışmacıların da övgülerini alarak pozitif bir enerji ile başladı. Fakat yarışmanın ortalarında bu enerji bozularak kendini gergin bir ortama bıraktı. Stüdyoda resmen savaş çıktı. Arada kalan sunucu Zahide Yetiş ne yapacağını bilemedi. En son gerilen ortamı, öfke krizine giren yarışmacının eşi toparladı. Bardaklar uzla buz oldu. Diğer yarışmacılar ise fitili iyice ateşledi.

Yarışmada Ne Oldu? 

Zahide Yetişle Mutfak Bahane yarışmasında tabak bulma etabında olaylar başladı. Yarışmacı eşine ipucu verdi locanın gözünden kaçmadı. Yarışmacı Şirin ise durumu kabullenmeyince ortalık karıştı. Diğer yarışmacıların durumu sindiremediğini söylemesi ile ortam daha çok gerildi .Ağlama krizleri yaşayan yarışmacı Şirin, kendini yerden yere atarak öfke krizi geçirdi. Sakinleşemeyen yarışmacıyı eşi teselli ederek sakinleştirmeye çalıştı. Bu anlar yaşanırken diğer yarışmacılar ise fitili daha da ateşledi. Bardakların kırıldığı, ortamın gerildiği yarışmada diskalifiye söz konusu olacak mı sorusunu akıllara getirdi. Önümüzdeki bölümlerde bu konu ile ilgili bir açıklama yapılması bekleniyor. Bazı izleyiciler ihlal olmadığını savunurken diğer kesim ise yarışmacının olayı çok abarttığını düşünüyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış