Adnan Oktar Cezaevinden Saçlar Sırtında Foto Gönderdi! Değişiklik Görenleri Önce Güldürdü Sonra Düşündürdü!

26 Ekim 2021 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:51

Suç maksadıyla örgüt kurmak ve aynı zamanda yönetmek, cinsel saldırı şeklinde ki suçlardan 1075 sene kadar hapis cezasına çarptırmış bulunan Adnan Oktar hükümlü olarak yatmakta olduğu Edirne Cezaevi içerisinden göndermiş olduğu foto olay oldu.

Adnan Oktar Cezaevinden Saçlar Sırtında Foto Gönderdi! Değişiklik Görenleri Önce Güldürdü Sonra Düşündürdü!

Suç maksadıyla örgüt kurmak ve aynı zamanda yönetmek, cinsel saldırı şeklinde ki suçlardan 1075 sene kadar hapis cezasına çarptırmış bulunan Adnan Oktar hükümlü olarak yatmakta olduğu Edirne Cezaevi içerisinden göndermiş olduğu foto olay oldu. Edirne Cezaevinde uzun zamandan bu yana tutuklu bulunmakta olan Oktar'ın son hali, sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Suç maksadıyla örgüt kurmak ve aynı zamanda yönetmek, cinsel saldırı şeklindeki suçlardan 1075 sene hapis cezasına çarptırılmış bulunan Adnan Oktar, imajını değiştirdi. Edirne Cezaevi'nde uzun süreden bu yana tutuklu bulunmakta olan Oktar'ın son hali, sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Suç maksadıyla örgüt kurmak ve aynı zamanda yönetmek, cinsel saldırı şeklindeki suçlardan 1075 sene hapis cezası verilen Adnan Oktar, bu kez de yeni imajı ile birlikte gündemde.

Sakallarını Ve Saçlarını Anormal Bir Şekilde Uzatmış


Adnan Oktar Edirne cezaevinde imaj değişikliğine gitti. Sakallarını uzatmış bulunan Oktar'ın yeni şeklini, 'kedicik' adıyla bilinmekte olan bayan müritleri sosyal medya hesaplarından peşi sıra paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM


Oktar saç ve sakallarını değiştirdiği görülürken söz konusu foto 12 Ekim 2021 tarihin de çekildiği yazıldı. Oktar’ın fotoğrafı paylaşarak kendisiyle ilgili övgü dolu ifadelere yer verdiler.

Ebru Yılmaz Atilla ismi ile bir hesap, söz konusu fotonun 12 Ekim 2021 tarihli olduğunu söyledi. Oktar sevenleri ise fotoyu paylaşarak övgü dolu sözlere yer verdiler. Bir takipçi bu paylaşım ile ilgili "Ne kullanıyorsunuz. Sizlerden merak içerisinde cevap bekliyorum" diye yazdı.

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat