27 Ekim 2021 20:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:09

Murat Cemcir Yeni Dizisi Squid Game Bomba Gibi Patlayacak! Özellikle Gençler Bu Diziye Bayılacaksınız! Bomba Gibi Geliyor

Murat Cemcir Yeni Dizisi Squid Game Bomba Gibi Patlayacak! Özellikle Gençler Bu Diziye Bayılacaksınız! Bomba Gibi Geliyor

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Murat Cemcir'i Ahmet Kural ile birlikte çektikleri Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Düğün Dernek 2 ve Kardeş Payı adlı dizi ve filmlerindeki baş rolleri ile tanımıştık.

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Murat Cemcir'i Ahmet Kural ile birlikte çektikleri Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Düğün Dernek 2 ve Kardeş Payı adlı dizi ve filmlerindeki baş rolleri ile tanımıştık.

Şimdilerde ise başarılı oyuncu Murat Cemcir beraber görmeye alıştığımız ve çok uyumlu bulduğumuz yol arkadaşı Ahmet Kural'dan farklı bir projede bu kez bir dijital platformda sevenlerinin karşısına yapımcı kimliği ile çıkmaya hazırlanıyor.

Dijitalin Yeni Yapımcısından Muhteşem Bir Proje

Şu günlerde Ahmet Kural TRT 1'de ekranlara gelen Kıbrıs Zafere doğru dizisinde sevenleriyle buluşurken Murat Cemcir bir dijital platformda adının "Etkileyici" olduğunu öğrendiğimiz bir proje ile yapımcı olarak hayranlarına bu kez yapımcılık alanındaki becerilerini sergileyecek.

Dizinin çok güzel olacağı yönünde ip ucu veren başarılı oyuncu Murat Cemcir izleyiciler ile buluşacağı tarih olarak ise Kasım ayını gösterdi. 

Dizinin Konusu Herkesi Ekran Başına Toplayacak


Dizi konusunda ip uçları da veren Murat Cemcir dizinin konusu olarak genç bir erkek ile bir kızın bir gece yaşadıkları çerçevesinde gelişen olaylar zincirini aktarıyor. Hikayenin çok merak edildiğini ve çok sayıda soru aldığını aktardı.

Gençlere hitap eden ve dizideki genç çiftin neler yaşayacağını güzel ve akıcı bir şekilde anlatan bir dizi olduğunu belirtti. Şimdi ise Murat Cemcir hayranları dijital platformda çıkan ve ipuçlarını aldıkları diziyi heyecan ve merakla beklemeye koyuldular.

Oyunculuğu kadar yapımcılıkta da büyük başarılara imza atacak olan ünlünün projesinde hangi isimlerle çalışacağı da merak konuları arasında. Sinema filmlerinde partneri olan Ahmet Kural ile böyle bir projede buluşur mu bilinmez ama çekeceği filmin ses getireceği şimdiden kulislerde konuşuluyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat