Halkbank'tan Müşteri Adaylarına Büyük Fırsat! 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Kullanılacak

27 Ekim 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:09

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Halkbank'ın resmî internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, henüz Halkbank müşterisi olmayan, Halkbank müşterisi olmayı düşünen fakat bankaya gidemeyen kişiler için kaçırılmayacak bir fırsat sundu.

Halkbank'tan Müşteri Adaylarına Büyük Fırsat! 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Kullanılacak

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Halkbank'ın resmî internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, henüz Halkbank müşterisi olmayan, Halkbank müşterisi olmayı düşünen fakat bankaya gidemeyen kişiler için kaçırılmayacak bir fırsat sundu. Bu fırsata göre kişiler hemen TC kimlik numaraları ile Halkbank müşterisi olurlarsa, 1 yıl boyunca kart ücreti ile EFT, FAST ve Havale işlemlerinden işlem ücreti ödemeyecekler.

Halkbank Detayları Açıkladı


Milyonlarca müşteriye sahip olan Halkbank yaptığı açıklamada ise şunları belirtti;

Sadece mobil uygulamayı kullanarak şubeye gelmeye gerek kalmaksızın bulunduğunuz herhangi bir yerden çok kısa ve kolay bir şekilde yorulmadan ve uğraşmadan Halkbank müşterisi olabilirsiniz! Hemen şimdi Halkbank müşterisi olabilmeniz için sadece çipli TC kimlik kartınızın ve NFC (yakın alan iletişimi) özelliği olan bir akıllı telefonunuzun olması yeterli.

Ne Yapılması Gerekiyor?


Kolay ve hızlıca Halkbank müşterisi olabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli. Halkbank'ın mobil uygulamasını telefonunuzdan Google Play Store veya Apple Store satın alma uygulamalarını kullanarak indirin. 

Mobil uygulamayı açtığınızda karşınıza gelecek olan ekrandan "Müşteri ol" butonuna tıklayın.    
Kimlik doğrulama bileğilerinizi doğru bir şekilde girin ve sonrasında karşınıza gelecek "Görüşmeye başla" butonuna basın. Bu butona bastıktan hemen sonra karşınıza Diyalog müşteri temsilcisi gelecek, diyalog müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşmenizi karşılıklı konuşarak ve istişare ederek yapabilirsiniz.  

Mobil Uygulamasının Ayrıcalıkları


Görüşme sonrasında karşınıza gelecek "Sözleşme onayı" ekranından belge ve formları onaylayın. 
Bir sonraki ve son adımda ise dijital parolanızı belirlemeniz gerekiyor. Dijital parola Halkbank mobil uygulamasına girerken veya telefonunuzdan müşteri hizmetlerini arayarak hizmet almak istediğiniz de sizden girmeniz istenilen paroladır ve altı hanelidir kart şifreniz değildir. 

31.12.2021 tarihine kadar Halkbank mobil uygulaması üzerinden Halkbank müşterisi olan kişilerden 1 yıl süre ile kart ücreti ile EFT, FAST ve Havale işlemlerinden hiçbir şekilde işlem ücreti alınmayacaktır. Eğer detaylı bilgi almak isterseniz Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileri ile gerçekleştireceğiniz kısa görüşmeler ile bu konu ve başka konularda banka hakkında bilgi alabilir sorularına cevap bulabilirsiniz 

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat