Esra Erol Kaynanaya Yılın Ayarını Verdi! Hiç Bu Kadar Sinirlenmemişti! Kaynana Oğlumu Doğurdum Benim Dedi

27 Ekim 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:09

Sevilen sunucu, programında resmen ateş püskürdü! Öyle bir cevap verdi ki duyanlar şok oldu. Kimse böyle bir yanıt beklemiyordu. Esra Erol'u hiç bu kadar sinirli görmediniz. Sinilerine hakim olamayan sunucudan yılın ayarı geldi!

Esra Erol Kaynanaya Yılın Ayarını Verdi! Hiç Bu Kadar Sinirlenmemişti! Kaynana Oğlumu Doğurdum Benim Dedi

Sevilen program Esra Erol'da yine her türlü olaya seyircileri ile birlikte şahitlik ediyor. Bazen öyle hadiseler yaşanıyor ki ünlü sunucu Esra Erol dahi sinirlerine hakim olamayıp sert yanıtlar verebiliyor. Fakat bu sefer Esra Erol'un sözleri üzerine stüdyoda alkışlar koptu, herkes sunucuya hak verdi. Resmen seyircilerin içinden geçenleri dile getiren güzel sunucu söylediği sözlerle magazin dünyasına bomba gibi düştü. Programa katılan Hatice Hanım barışmak istediği oğlu için 'ben doğurdum o benim, gerekirse eşinden ayırırım deyince tansiyonlar yükseldi. Esra Erol'un yanıtı ise izleyicileri şok etti. Kimse böyle bir yanıt beklemiyordu. İşte Esra Erol'da yaşanan olayların detayı!

Ben Doğurdum Benim Oğlum! 

Esra Erol'un sunduğu Esra Erol'da programı kayıpları bulan, sevenleri kavuşturan, cinayetlerin çözülmesine yardımcı olan bir gündüz kuşağı programıdır. Gün geçmiyor ki bu programlarda ilgin bir şey yaşanmasın. 26 Ekim'de yayınlanan Esra Erol'da programında da yine olaylar silsilesi gecikmedi. Programa katılan ve oğlu ile anlaşmazlık yaşayan Hatice Hanım oğlu ile barışmak istediğini yoksa eşinden ayıracağını söyleyince kıyamet koptu. Bunun üzerine sunucu oğluna müdahale etmemesi gerektiğini söyleyince Oğlumu ben doğurdum benim sözleri sunucuyu raydan çıkardı. 

Esra Erol'dan Alkış Alan Yanıt!

Esra Erol bu sözler üzerine daha fazla dayanamadı ve 'doğurdun ve bitti artık çocukların hepsi birey' sözleri ile yanıt verdi. Fakat hala aynı ısrarla konuşmasına devam eden Hatice Hanım'a Benim de çocuklarım var onlara karşı olan tüm sorumluluklarımı yapıyorum. Artık onlar topluma kazanılacak birer bireyler. Onların hayatları. Çocukları bırakın diyerek sert bir tepki gösterdi. Esra Erol'un bu konuşması üzerine stüdyo alkışa boğuldu. Seyircilerden gelen tepkiler üzerine Hatice Hanım bir yanıt vermek istemedi. 

Sosyal Medya Karıştı!

Bir kesim Hatice Hanım gibi düşünürken diğer kesim ise Esra Erol'un sözlerini savundu. Bu olay resmen sosyal medyayı ikiye böldü. Büyük tartışma yaratan olayda sert sözler kullanıldı. Bazı izleyiciler Esra Erol'un çıkışını gereksiz buldu ve haksız olduğunu savundu. Sizler Esra Erol'un bu düşüncesi hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat