Defne Samyeli Serdar Bilgili Aşkı Tekrar Alevlendi! Kızları İlişkiyi Onayladı! Hayatının Anlamını Buldu!

28 Ekim 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:09

Defne Samyeli ve Serdar Bilgili ilişkilerine kaldığı yerden, dolu dizgin devam ediyor. Sahne kostümlerinden gittiği mekanlara kadar sürekli gündemde olan Defne Samyeli uzun bir aradan sonra eski ilişkisine yeniden şans verdi.

Defne Samyeli Serdar Bilgili Aşkı Tekrar Alevlendi! Kızları İlişkiyi Onayladı! Hayatının Anlamını Buldu!

Defne Samyeli ve Serdar Bilgili ilişkilerine kaldığı yerden, dolu dizgin devam ediyor. Sahne kostümlerinden gittiği mekanlara kadar sürekli gündemde olan Defne Samyeli uzun bir aradan sonra eski ilişkisine yeniden şans verdi.

Birbirlerine İkinci Şansı Verdiler

Uzun süredir sadece işi ile gündeme gelen Defne Samyeli, Serdar Bilgili ile olan ilişkisine kaldığı yerden devam ediyor. Kendisini sahne, müzik ve şarkılara adayan Defne Samyeli, Serdar Bilgili' nin boşluğunu dolduramadı. İddialara göre ikili ayrılığa daha fazla dayanamadı, ayrı geçen zamanda iki taraf hatalarını anladı ve yeniden birlikte yaşamaya başladı. Henüz çok yeni olduğu için ve nazar değmesinden korktukları için ikili ilişkilerini gözlerden uzak yaşama kararı aldı.

İkilinin çok yakınları haricinde yeniden bir araya geldiklerini basın ile henüz paylaşmama kararı aldığı söylendi. Tekrar birlikte olduklarının duyulmaması için İnstagram' dan dahi henüz birbirlerini takibe almadıkları fark edildi. Defne Samyeli'nin aradığı huzuru Serdar Bilgili' de bulduğu, Bilgili' nin ise hayatın anlamını Samyeli' de bulduğu ve bir daha birbirlerinden ayrı kalmak istemedikleri iddia edildi. 

Kızları İlişkiyi Onaylıyor

Defne Samyeli'nin kızları ile anne kız ilişkisinden daha çok arkadaş ilişkisi içinde olduğu ve her iki kızının da en iyi arkadaşı olduğu sürekli basında yer almaktadır. Her konuda en büyük ve en önemli desteği önce kızlarından aldığını dile getiriyor. Defne Samyeli, Serdar Bilgili ile yeniden ilişkiye başlamadan önce kızlarının da fikrini aldı.

Defne Samyeli'nin kızları, Deren ve Derin için annelerinin mutluluğunun her şeyden önemli olduğu, annelerinin kararına saydı duydukları ve ilişkiyi onayladıkları iddia edildi. Deren ve Derin'in Serdar Bilgili ile çok iyi anlaştığı ve zaman zaman hep birlikte vakit geçirdikleri söylenenler arasında yer alıyor. 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat