28 Ekim 2021 18:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:09

Dolar Ne Kadar Olmuş! Bazılarını İlgilendirmiyor! Ünlü Şarkıcı Berdan Mardini Dolar Yağmuruna Tutuldu!

Dolar Ne Kadar Olmuş! Bazılarını İlgilendirmiyor! Ünlü Şarkıcı Berdan Mardini Dolar Yağmuruna Tutuldu!

Yıllardır sahne alan şarkıcı Berdan Mardini her yaptığıyla gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği şarkıcı en son bir düğün davetinde sahne aldı. Hayli eğlenceli geçen düğün organizasyonunda keyifli halleri dikkat çeken Berdan Mardini' nin düğün boyunca yaşadığı durumda gözlerden kaçmadı.

Yıllardır sahne alan şarkıcı Berdan Mardini her yaptığıyla gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği şarkıcı en son bir düğün davetinde sahne aldı. Hayli eğlenceli geçen düğün organizasyonunda keyifli halleri dikkat çeken Berdan Mardini' nin düğün boyunca yaşadığı durumda gözlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı sahnede şarkı söylerken bir yandan da düğünde yer alanlar şarkıcıyı dolar yağmuruna tuttu. 

Gündemden Düşmeyen Sanatçı

Her yaptığı olay olan sanatçı Berdan Mardini en son sahne aldığı düğün organizasyonunda şoka uğradı. Şarkı söylediği süre zarfında başından aşağıya birçok dolar atıldığı görüldü. Sanatçı bu durumu abartılı bulduğunu ifade etti. Şu günlerde dolar kurundaki artışa dikkat çeken ünlü isim düğünde yer alan misafirlerin bu tavırlarını abartılı buldu.

Sahne aldığı düğün organizasyonunda dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı dolar yağmuruna tutulması olayına da değinmeden geçemedi. İstanbul ilinde ihtişamlı bir otelde gerçekleşen düğün organizasyonun da şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı dolar kurunun şu sıralar fazla olduğunu ve dolar yağmurunu abartılı bulduğunu da ekledi. Düğündeki tavırları düğüne gelen misafirleri gülümseten Berdan Mardini sahnesini eğlenceli bir şekilde sürdürdü.

Evliliği Yeni Bitti

İstanbul'da ünlü bir otelde gerçekleşen düğünde sahne alan başarılı sanatçı Berdan Mardini şu sıralar geçmiş evliliği ile de gündemden düşmüyordu. Eski eşiyle yaşadığı sıkıntıların da gün yüzüne çıkmasıyla magazin haberlerinde boy gösteren ünlü sanatçı; her daim çalkantılı özel hayatıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Evliliği biten oyuncu eski eşiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle hayli zor günler yaşıyordu.

Sahne aldığı düğünde şarkılarını seslendiren Berdan Mardini' yi şaşkına çeviren durum düğündekileri hayli eğlendirdi. Dolarların havada uçuştuğu düğün organizasyonunda şok geçiren şarkıcı dolar kurunun fazla olduğu şu günlere de gönderme yaptı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış