29 Ekim 2021 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:09

Fatih Ürek Bomba Gibi Geliyor! Yeni Programı İle Tozu Dumana Katacak! Şimdiden Tebrik Mesajları Yağıyor!

Fatih Ürek Bomba Gibi Geliyor! Yeni Programı İle Tozu Dumana Katacak! Şimdiden Tebrik Mesajları Yağıyor!

En son Gelinim Mutfakta sunuculuğu yapan Fatih Ürek dev bir proje ile geliyor. Sevilen sunucu kendi programını sunacak. Haberi alan hayranları şimdiden tebrik mesajları yollamaya başladı bile. İşte Fatih Ürek'in çok merak edilen programı!

Sevilen şarkıcı Fatih Ürek'in ilk işi aslında ses sanatçılığı olmuştu. Ablası ile birlikte bir gazinoya eğlenmeye gittiklerinde şarkı söyleyerek sesini duyurmuş daha sonra Bursa'da bir gazinoda ses sanatçısı olarak işe başlamıştır. Ünü artan Ürek daha sonra İstanbul'a taşınarak işine devam etmiştir. Hatta yayınladığı bir albümü ile ödül de almıştır. Kilo vermek ve yeni imaj yaratmak için operasyon geçiren Ürek daha sonrasında İşte Benim Stilim yarışmasına misafir olarak davet almış ve jüri olarak kısa süreli katılmıştı. Yılan dansı ile meşhur olan ve samimi tavırları ile tanınan Ürek'in daha sonra yolu açıklayarak başka projelere de imza atmıştır. 

Gelinim Mutfakta Yarışmasında Çok Beğenilmişti!

Gelinim mutfakta ilk sunucularından olan Fatih Ürek, programda çok sevilmişti. Hatta Fatih Ürek'ten sonra gelen isimler bile yerini dolduramadı. Seyircilerden sunucu olarak Ürek'in geçmesi istendi. Fakat yarışma konsept değiştirerek her hafta farklı sunucu almaya karar verdi. Fatih Ürek program sonrası konserlerine kaldığı yerden devam etti. Birçok ünlü isim Fatih Ürek'in konserlerine akın ederken, Ürek ünlü isimleri sahneye davet ederek teşekkür etmeyi unutmadı. Oldukça kalabalık konserlerinde yılan dansını da yapmayı unutmadı. Bir ara Seda Sayan gittiği Fatih Ürek konserinde adım atacak yer bulamamıştı.

Yeni Bomba Ne?

Şarkıcı Fatih Ürek'in yeni bir proje ile ekranlarda izleyici ile buluşması bekleniyor. Sevenlerini heyecanlandıran bu haber için hayranları gün saymaya başladı bile. Bazı alınan haberlere göre Fatih Ürek'in yeni bir yemek yarışması programı için hazırlık yaptığı öne sürüldü. Şuan için hangi kanalda yayınlanacağı bilinmese de seyirciler bu habere çok sevindi. İzlenme rekorları kıracağı düşünülen yemek yarışması yine Fatih Ürek'in sunumu ile keyifli bir hal alacaktır. Yemek programı sunucuları şimdiden reytingler için endişelenmeye başladılar bile. Fatih Ürek bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Eğer bu durum faaliyete geçerse Gelinim Mutfakta yarışmasını Ürek'in sunumu için izleyenler, Fatih Ürek'in programını izlemeye başlayacaklar. En kısa zamanda Fatih Ürek'ten bu konu ile ilgili bir müjde bekleniyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış