30 Ekim 2021 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:08

Baht Oyunu'nun Ada'sı Estetik Ameliyatı Geçirdi! Sevgilisi Aytaç Şaşmaz Ziyarete Gitmedi!

Baht Oyunu'nun Ada'sı Estetik Ameliyatı Geçirdi! Sevgilisi Aytaç Şaşmaz Ziyarete Gitmedi!

Sosyal medya adresinden paylaşım yapan güzel oyuncu ameliyat geçirdiğini ve iyi olduğunu takipçileri ile paylaştı. Görüntülerde sevgilisi Aytaç Şaşmaz'ın olmaması takiplerden kaçmadı. İşte Cemre ve sevgilisi arasında yaşanan tatsız olaylar!

Baht oyunu dizisi ile ismi duyulan oyuncu Cemre Baysel, aynı diziden partneri olan Aytaç Şaşmaz ile aşk söylentileri duyuldu. Bu habere çok sevinen hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Kısa zaman içinde yayılan haber sonunda doğrulandı. Dizi ilk çıktığı zamanlarda bile aşk yaşayan Cemre ve Aytaç çifti yaşadıkları aşkı henüz yeni paylaştılar. Sosyal medya üzerinden konuşan yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz, sevgilisi ile birlikte bulunduğu fotoğrafları takipçileri ile paylaşarak 'iyi ki' notu düştü. Güzel övgüler alan çift set aşkını gerçeğe döndürdü. Ayrıca dizi hayranları ikili adına hayran hesapları açarak, dizide ki aşkın gerçek olmasını istemişlerdi. Fakat son yaşanan olay herkesi şaşırttı. Ameliyat olan güzel oyuncu Cemre Baysel, o andan bazı fotoğrafları takipçileri ile paylaştı. Fotoğraflarda Cemre'nin sevgilisi Aytaç Şaşmaz'ın olmaması dikkat çekti. Bu durum akıllara pek çok soru getirdi. Daha önce yaşadıkları aşkın reklam nedeniyle olduğunu düşünenler bu olay üzerine fitili iyice ateşledi. İşte Baht oyunu dizisinin güzel yıldızı Cemre Baysel'in yaşadığı o zor anları!

Reklam Mı Aşk Mı?

Bazı iddialara göre ikilinin dizisinin çok izlenmesi ve sevilmesi nedeni ile reklam amaçlı aşk yaşıyor gibi gösterdiklerini öne sürdü. Dizi bitince sevgi de biter yorumları, ikilinin hayranları üzdü. Daha önce de dizi setinde tanışarak aşık olup birlikteliklerini uzun süre devam ettiren çiftler olmuştu. Aytaç ve Cemre aşkı da ilerleyen zamanlarda karşı görüşlüleri ikna etmeyi başaracaktır.

Cemre Baysel Ameliyat Oldu!

Sosyal medya adresinden ameliyat geçirdiğini açıklayan güzel oyuncu sevenlerini korkuttu. Güzel oyuncu ne ameliyatı olduğunu belirtmese de estetik operasyon geçirdiği haberlerine ulaşıldı. Sevgilisi Aytaç Şaşmaz'ın hastane karelerinde bulmamış olması ise herkese ameliyat nedeni ile kavga ettikleri için mi gelmesi sorusunu akıllara getirdi. Güzel oyuncu Cemre Baysel kendisini merak edip soran herkese teşekkür etti ve bolca dinlenmeye ihtiyacı olduğunu, bu şekilde hızlıca iyileşip eski yaşantısına döneceğini açıkladı. Aytaç Şaşmaz'ın hastaneden görüntü yayınlamaması üzerine reklam aşkı iddiaları fitilledi. Bazı kesim ise fotoğrafları sevgilisi Aytaç'ın çektiğini iddia etti.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat