31 Ekim 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:01

Amirim Geri Mi Dönüyor! Behzat Ç. 3 Sene Yeniden Ekranlarda! Acun Ilıcalı Bunu Da Başardı!

Amirim Geri Mi Dönüyor! Behzat Ç. 3 Sene Yeniden Ekranlarda! Acun Ilıcalı Bunu Da Başardı!

Behzat Ç. dizisi geri dönüyor! İlk 3 sezonda Star TV de yayınlanan dizi tam 6 sene sonra Blue TV ile geri dönmüştü. 4. Sezon ile veda eden dizi Acun Ilıcalı'nın Exxen projesi ile geri geliyor. Sevenlerini heyecanlandıran bu haberin tüm detayları sayfamızda!

Emrah Serbes'in Her Temas İz Bırakır romanından uyarlanarak yazılan polisiye dizisi 3 sene sonra tekrar sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yıldız oyuncu kadrosu ile bir kült dizisi haline gelen Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin hayranları sosyal medya platformunda Acun Ilıcalı'yı mesaj yağmuruna tuttu. Israrlara dayanamayan Acun Ilıcalı'nın bu konuda bazı girişimlerde bulunduğu öne sürüldü. Büyük hayran kitlesine sahip olan dizi, herkes tarafından büyük merakla bekleniyor. Senarist Emrah Serbes'in hala cezaevinde bulunması ile işler karmaşık hale gelse de senaristin dizinin senaryosuna cezaevinden devam edeceği duyuldu. 

Behzat Ç. Konusu Nedir?

Dizi polisiye, aksiyon türündendir. Ankara cinayet masası baş komiserlerinden Behzat Ç. ve ekibinin, bir yandan Ankara'da işlenen cinayet suçlarını ortaya çıkarma, diğer yandan Behzat Ç. ve ekibinin kendi yaşadığı sorunlar ile yüzleşmesi anlatılıyor. İlk bölümünde kızının intihar etmesi ile psikolojik sorunlar yaşayan baş komiser Behzat Ç. kızının katilini ararken, bir taraftan da cinayetleri çözmeye çalışır. Ankara'ya bakan ekip ve yaşadıkları olaylar hakkında olan dizi tüm Türkiye'de adeta baş yapıt kabul edildi. Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi Blue TV ile devam edip daha sonra 4. sezon ile ekranlara veda etmişti.

Acun Ilıcalı'dan Behzat Ç. Haberi! 

Başrol oyuncularından Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal proje onay verdikleri öne sürülürken, dizinin son sezonunda yer almayan ana karakterlerinden Fatih Artman'ın canlandırdığı Harun ve Seda Bakan'ın canlandırdığı Eda, yeni gelecek olan bölümlerde bu isimlerinde müjdesi verildi. Şuan Blue TV'de Saygı dizisinin 2. sezonuna devam eden Nejat İşler ve yönetmen Serdar Akar'ın dizide yer alıp almayacağı konusunda henüz bir bilgiye ulaşılamadı. Dizi hakkında henüz resmi bir açıklama gelmese de Acun Ilıcalı'nın bu konuda bir açıklamada bulunması merakla bekleniyor. Herkesin severek izlediği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi uzun zaman sonra seyircisi ile buluşacak.  Emrah Serbes'in cezaevinde olması nedeniyle dizinin bitmesi üzerine bazı haberlerde senaristin diziyi yazmaya cezaevinden devam edeceği haberleri ortaya çıktı. Diziye yeni oyuncunun katılıp katılmayacağı kesinleştiğinde belli olacak. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat