Başarılı Dizi Yargı İzleyiciyi Bu Hafta Şaşırtacak! Değişim Memnun Edecek mi? Sevilen Dizinin Sonu mu Geliyor!

31 Ekim 2021 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:01

Kanal D ekranlarının başladığı günden beri en çok konuşulan projelerinden birisi olan Yargı dizisinde izleyicileri şoka uğratan gelişmeler yaşandı

Başarılı Dizi Yargı İzleyiciyi Bu Hafta Şaşırtacak! Değişim Memnun Edecek mi? Sevilen Dizinin Sonu mu Geliyor!

Kanal D ekranlarının başladığı günden beri en çok konuşulan projelerinden birisi olan Yargı dizisinde izleyicileri şoka uğratan gelişmeler yaşandı. Pazar günleri ekranlara gelen Yargı dizisi sosyal medyada da ayrıca çok ilgi görüyor. Başrol oyuncularından Pınar Deniz'in oyunculuğu her hafta seyircilerden övgüler almaya devam ediyor.

Ceylin karakterinin dik duruşunu adeta yaşayarak seyircilere sunan güzel oyuncu Yargı dizisinde en çok konuşulan oyuncuların başında geliyor. Son bölümünde yaşanan gelişme ise izleyenlerin şaşkınlığa uğrattı. Ceylin ve Ilgaz karakterlerinin evlendiğinin ortaya çıkması yeni bölümde nelere yol açacağı merak konusudur.

Artık Zirvede Yer Alıyor

Senaristi Sema Ergenekon'un 2 yıllık birikimi ile ortaya çıkan Yargı dizisi hikayesinin gidişatı ve uyumu ile seyircilerden tam not almayı başardı. Pazar günlerinin geçen sezondan beri birincisi olan Teşkilât dizisini artık yerinden eden Yargı dizisi son yayınlanan bölümüyle birincilik elde etti.

İnci karakterinin katilinin ortaya çıkmasıyla reytinglerinde düşüş beklenen Yargı dizisi izleyenleri ters köşe yaparak adeta kendine bağladı. Senaristinin adliyeleri gözlemlemesi doğru bir şekilde izleyenlere sunması başarının en büyük etkenlerinden birisidir.

Bir araya gelerek başarılarını kutlayan Yargı ekibi yeni bölümlerinde de şaşırtmaya devam edecek gibi izlenimini oluşturdu. 6. bölüm sonunda Ilgaz ve Ceylin' in evlendiğinin ortaya çıkması hikayede umulmadık gelişmelerin yaşanmasına sebep olacaktır. 31 Ekim pazar günü yeni bölümü ekranlara gelecek olan Yargı dizisinde evlilik meselesinin sonuçlarını da hep beraber göreceğiz.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

7. bölüm fragmanı yayınlanan Yargı dizisinde yine heyecanı yüksek bir bölüm seyircileri bekliyor. Zafer'in Çınar'ı öldürmek için ant içmiştir. Kızının kanının yerde kalmaması için Çınar'ı öldürmeye çalışacak olan Zafer amacına ulaşabilecek midir? Savcı Pars'ın evlilik olayının öğrendiği için çok öfkelidir.

Ilgaz ve Ceylin' in ailelerinin bu evliliğe karşı tutumunun nasıl olacağı yeni bölümde ortaya çıkacaktır. Yayınlanan fragmanda heyecanın bir an bile olsun düşmediği anlaşılan Yargı dizisi artık Pazar günlerinin en çok ilgi gören yapımlarının arasında yerini sağlamlaştırdı. Seyircinin her hafta heyecanla beklediği Yargı dizisi düşmeyen temposu ile 31 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacaktır.

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat