1 Kasım 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:14

İstanbul Kartı Olanlara Müjdeli Haber: 600TL Hediye! Kimler Yararlanacak! Başvuru Nasıl Yapılacak

İstanbul Kartı Olanlara Müjdeli Haber: 600TL Hediye! Kimler Yararlanacak! Başvuru Nasıl Yapılacak

İstanbul kartı olanlar yaşadı. Yeni gelen uygulama ile birçok detaydan yararlanabilecekler. İşte yeni sistemin detayları...

İstanbul kartı olan vatandaşlar için duyuru yapıldı. İstanbul kart sahiplerine önceden destek sağlama fırsatı verildi. Gerekirse ön ödeme imkanı. İstanbul Büyükşehir Belediyeleri, Denizbank ve BELBİM AŞ, ön ödemeli seçenekler sunmak için İstanbul kullanıcıları ile birlikte çalışmaktadır. Bu kapsamda İstanbul kullanıcılarına ihtiyaçlarına göre aylık 600 TL veya 1200 TL ön ödeme yapılacak.

Cep telefonu numaranız ve TC Kimlik numaranız ile başvurunuz. Başvuru sonucu SMS ile gönderilecektir.

Açıklamada Şu İfadeye Yer Verildi:

İstanbul Kart Destek Avans, DenizBank'ın kredi ve kredi kartı kampanyasıdır.

Kampanya başvuruları sadece Belbime kanalı üzerinden gerçekleşen DenizBank kanalı üzerinden yapılabilmektedir.

Kampanya kapsamında sadece İstanbul kartı TCKN bilgisi ile onaylayan müşteriler faizsiz kredi başvurusunda bulunabilirler. https://kisisellestim.istanbulkart.istanbul adresinden TCKN ve İstanbul'u kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kullanılabilecek faizsiz kredi tutarı seçilen İstanbul kartına aktarılacaktır.

Uygun faiz oranları ile kullandırılan krediler DenizBank hesabınıza yatırılacak ve İstanbul borçlandırılmayacaktır.

Toplu Taşıma Dışında Anlaşmalı Marketlerde de Geçerli!

İstanbul toplu taşımaya ek olarak, İstanbul kartınızda listelenen kredileri ödeyebilirsiniz. Carrefour SA, A101, Migros, BİM ve Şok marketleri, İstanbul sepetlerinin geçtiği İş Bankası POS cihazlarının bulunduğu işyerleri, Multinet ödeme noktaları, Halk Bakkal BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet), iTaksi, İBB sosyal tesisleri, Hamidiye su dispenserler Matik ATM, İsper, İspark gibi sosyal alanlarda harcama ve ödeme işlemleri için kullanılabilir.

Kimler İçin Geçerlidir?

Bu, DenizBank' a kampanya başvurusunda bulunan ve DenizBank tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda kredisi onaylanan 18 yaşını doldurmuş bireysel müşteriler (gerçek kişiler) için geçerlidir.

DenizBank, promosyonun faiz oranlarını ve koşullarını değiştirme, onaylanan tutarın kullanımına ilişkin nihai kararı verme, müşteriden teminat, teminat, ek bilgi/belge isteme ve kullanılan kredi tutarını vermeme hakkına sahiptir. İlgili başvuruyu imzalamadan önce, bilgi formu kullanılarak faiz oranları, tüm masraflar, ücretler ve ücretler hakkında bilgilendirileceksiniz.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru için kendi cep telefonu numaranızı ve TC Kimlik numaranızı kullanınız. Başvuru sonucu SMS ile gönderilecektir. Başvurusu onaylanan müşterimiz kimlik kartı ve İstanbulkart ile en yakın Deniz Bankası şubesine başvurarak kredi kullanabilirler. Promosyon faizsiz kredilerde tahsis ücreti yoktur. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğu yoktur. Başvuru, cep telefonu numaranız ve TC Kimlik numaranız ile birlikte yapılmalıdır. Başvuru sonucu SMS ile gönderilecektir. Başvurusu onaylanan müşterimiz kimlik kartı ve İstanbul kart ile en yakın Deniz Bankası şubesine başvurarak kredi kullanabilirler. Promosyon faizsiz kredilerde tahsis ücreti yoktur. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğu yoktur.

DenizBank'a göre kampanyada 12 aya kadar 1.200 TL'ye kadar faizsiz kredi sağlanacak. kampanyası kapsamında kullanıma açılan faizsiz kredi tutarı olan İstanbul kart siparişi oluşturulur. İstanbul kart siparişi kullanmak için NFC özellikli cep telefonunuzdaki Biletmatik cihazınıza dokunmanız yeterlidir. Otobüste bir cihaz, İstanbulkart’ın geçtiği tüm satın alma ödeme noktaları için bir POS cihazına dokunmak yeterlidir.

Kimler Faydalanabilir?

Her müşteri faizsiz kredi kampanyasından sadece bir kez faydalanabilir. Bir promosyon kapsamında birden fazla faizsiz kredi kullanamazsınız. Sıfır faizli kredi kampanyasına ek olarak, kampanya kapsamında müşterilerinize yüksek faizli kredi tahsis edebilirsiniz. Bildirimler SMS ile gönderilecektir. Müşteri başvurusu sonucunda kaç adet ön onaylı faizli kredi limiti alınabileceğini de raporlayacaktır. Müşteri, faizsiz kredi kullandıktan sonra tüm Deniz Bank şubelerinin kredi koşullarını inceleyerek İstanbul kart sahiplerine sunulan uygun faiz oranları ve faizli kredilerden faydalanabilmektedir.

Sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanmak için DenizBank' ta hesap açmanız gerekiyor. Kampanya Kredi kartı ve taksit koşullarına DenizBank başvuru sayfasından ulaşabilirsiniz. İstanbul Kart kullanıcılarının şartlarını yerine getirmesi ve Deniz Bank tarafından onaylanması durumunda 500 TL'ye varan sıfır faiz oranlarıyla da nakit avans imkanı sunuluyor. DenizBank, kampanya şart ve koşullarını değiştirme ve kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

 Kredi kartı promosyon başvurusu onaylanan kart müşterileri, kartın onaylanmasını takip eden ilk iş gününden itibaren kampanya süresince bir kez kullanılabilecek 500 TL faizsiz 5 aylık nakit avans hakkına sahiptir. Kredi kartı limitinizi aştınız. Tanımlama tarihinden itibaren 90 gün içinde müşteriler Denizbank kanalı üzerinden Taksitli Nakit Avans menüsüne giriş yaparak faizsiz 500TL ve 5 ay faizsiz taksitli nakit avans kullanabilirler.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat