Kırmızı Oda Dizisinde Önemli Bir Karar Alındı! Süveyda Gerçekler Öğrendi! İbrahim Ortalığı Karıştırdı!

1 Kasım 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:14

Neriman'ın hapis hayatına dair gerçekleri tüm çıplaklığıyla öğrenen iki kardeş aralarını daha sıkı tutmaya ve birlik olmaya karar verdi. Neriman'ın gidiş kararı almasını makul karşılayan Manolya hanım kararı bütün ayrıntılarıyla düşündü.

Kırmızı Oda Dizisinde Önemli Bir Karar Alındı! Süveyda Gerçekler Öğrendi! İbrahim Ortalığı Karıştırdı!

TV8 kanalının iki sezondur ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda cuma akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayın hayatına başladığı günden beri içerisinde barındırdığı farklı yaşamları seyircilerin beğenisine sunan yapım 49. bölümüyle reytinglerde total kategorisi haricinde birinci geldi. Daimi bir izleyici kitlesine sahip olan proje ünlü psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu' nun mesleki deneyimlerine dayanılarak senaryolaştırılıyor. 29 Ekim cuma günü yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin son bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. 

Neriman Karakteri Önemli Bir Adım Attı!

Neriman'ın yeni kararına saygı duyan Manolya hanım Derya ve Deniz'e durumu açıklamak için konuşmaya çağırdı. Annelerini affetmeyen iki kardeş, anneleri ile ilgili olan gerçekleri doktor hanımdan sonunda öğrendiler. Neriman'ın hapis hayatına dair gerçekleri tüm çıplaklığıyla öğrenen iki kardeş aralarını daha sıkı tutmaya ve birlik olmaya karar verdi. Neriman'ın gidiş kararı almasını makul karşılayan  Manolya hanım kararı bütün ayrıntılarıyla düşündü.

İbrahim ve Nevin arasında da bazı gelişmeler yaşandı. Eşi'nin hastalığını artık fark eden İbrahim; eşinin yardım alması için önemli bir karar verdi. Eşi Nevin hanımı sonunda ikan eden İbrahim onu bir hastaneye yatırdı. Bir yandan Rezzan' a üzülen İbrahim onunla iletişim kurma yolunda ilerleme kaydetti. Rezzan iyileşme yolunda ilerleme kaydetmeye küçük adımlarla başladı. Eşini hastaneye yatıran İbrahim artık Rezzan ile daha yakından ilgilenme fırsatı elde etmiş oldu. 

Süveyda Gerçekleri Öğrendi Mi?

Süveyda anne ve babasının kendisinden sakladığı büyük bir gerçek olduğundan emindir. Bu gerçeği bulmayı kafasına koyan Süveyda'nın yolu biyolojik annesi ile Narin ile kesişir. Hakikate farkına varmadan çok yaklaşan Süveyda gizemi çözme konusunda önemli bir gelişmeye ulaşır. Narin'i hastanede bulan Narin kendisini tuhaf hislerle baş başa bulur.

49. bölümünde önemli gelişmelerin yaşandığı Kırmızı Oda eklenen yeni karakterleri ile yeni sezonunda da seyircilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Başarılı oyuncuların ara ara dahil olduğu Kırmızı Oda geçen yıl elde ettiği reyting oranlarına bu sezonunda daha ulaşamadı. Birçok dizi ile yarışan yapım yeni bölümüyle 5 Kasım Cuma günü sevenleriyle buluşacaktır. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış