Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV’den Başka Kanala Geçemez! Çünkü Sözleşmede Öyle Bir Madde Var Ki!

1 Kasım 2021 13:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:14

Ali Eyüboğlu'nun yazdıklarına göre BVB Yapımın arkasında Bahadır Özdener'in yer aldığı ama asıl patronun Raci Şaşmaz olup olmadığını bilmediğini ifade etti. Kanal yönetimi ile anlaşan yapımcı diziyi tekrar sete çıkardı. Çekimleri tamamlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin teslim edileceği zaman Atv yönetimi vazgeçtiğini açıkladı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV’den Başka Kanala Geçemez! Çünkü Sözleşmede Öyle Bir Madde Var Ki!

Atv ekranlarında yayınlandığı günden beri ilgi çeken yapımların başında gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kriz çıktığı açıklandı. Yedinci sezonu ile seyircilerin karşısına çıkması planlanan dizide kanal yönetimi ve yapımcı arasındaki sorun yüzünden başlayamadı. 200. bölümü hazır olan ama yayınlanmayan projeye birçok ünlü oyuncu da dahil olmuştu. Krizin maddi yönlü olduğuna dair açıklamalar bulunuyor. Milliyet gazetesinden yazarlık yapan Ali Eyüboğlu dizi ile ilgili ilginç açıklamalarda bulunarak işin iç yüzünü anlattı.

Atv Yönetimi Ve Yapımcı Arasında Sorun

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başlangıcında yapımcısı Raci Şaşmaz'dı. Raci Şaşmaz'ın maddi sıkıntılar yüzünden iflasın eşiğine gelmesi dizinin de ilerleyen zamanlarda ortada kalmasına yol açmıştı. Atv projeye sahip çıktı ve devam kararı alındı. 7. sezonuna başlamak için gün sayan yapımda tekrar yapımcı krizi ortaya çıktı. Yapımcı Raci Şaşmaz diziyi tekrar kendi himayesine almak istedi. Bundan sonra BVB Yapıma geçen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni yapımcı şirketi belirlendi.

Ali Eyüboğlu'nun yazdıklarına göre BVB Yapımın arkasında Bahadır Özdener'in yer aldığı ama asıl patronun Raci Şaşmaz olup olmadığını bilmediğini ifade etti. Kanal yönetimi ile anlaşan yapımcı diziyi tekrar sete çıkardı. Çekimleri tamamlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin teslim edileceği zaman Atv yönetimi vazgeçtiğini açıkladı. Kanal yönetimi dizinin oyuncularını kendi himayesine daha önceden almıştı. Oyuncuların kanal yönetiminde olması ve dizinin BVB Yapımda olması karışıklık yarattı. Yapımcıda bu yüzden dizinin çekilen bölümünü kanala teslim etmedi.

Netlik Kazanması Bekleniyor

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun aktardıklarına göre yeni yapımcı şirket Atv yönetiminde yeni dahil edilen oyuncularda dahil zam talebinde bulundu. Kanal yönetimi ise anlaşmayı daha imzalamak niyetinde değildir. Arada anlaşma sağlanmadan proje şimdilik askıda kaldı. Yeni sezonunda 12 karakterin dahil olduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevenleride biran önce herşeyin netliğe kavuşmasını bekliyor. Başka bir kanala transferinde söz konusu olmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanıp yayınlamayacağının önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor. Özellikle bu projedeki garip yapılanma dikkat çekti.

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat