Bir Zamanların Dizisi Çarli’nin Cilvenazı Alev Gibi Yaktı! Görenler Dudaklarını Isırdı! Veteriner Olan Çağlar Ekranlara Dönecek Mi?

2 Kasım 2021 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

90'lı senelerin sevilen dizisi Çarli İş Başında dizisinin sempatik güzeli Çağlar Kondu değişimi ile dudak uçuklattı. Yıllarda yıllara güzelleşen oyuncu artık veteriner hekimlik yapıyor. Ekranlara tekrar dönecek mi sorusunu herkes merak ediyor. işte haberin tüm detayları!

Bir Zamanların Dizisi Çarli’nin Cilvenazı Alev Gibi Yaktı! Görenler Dudaklarını Isırdı! Veteriner Olan Çağlar Ekranlara Dönecek Mi?

Bir zamanların unutulmaz  dizilerinden biri olan Çarli İş Başında komedi türünde bir diziydi. Severek izlenen dizi 2 sezonda final yaparak ekranlara veda etmişti. İlker Aksum, Binnur Kaya gibi tanınan isimlerinde yer aldığı dizide bir de çok sevilen maymun Çarli vardı. 90’larda yayın yapan dizi Çarli İş Başında büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Özellikle dizide bir maymunun oynaması herkesin dikkatini çekmişti. Dizi sonrası merak edilen sorulardan biri de Çarli’ye ne olduğuydu. Öğrenilen bazı bilgilere göre maymun Çarli İngiltere'de bulunan bir rehabilitasyon merkezinde ve keyfi gayet olduğudur. Uzun süre başka diziler ve filmlerde yer alan Çarli emeklilik yaşıyor. 


Dizinin Konusu Neydi?

Amerika’da yaşayan zengin Recep Albert Amca’nın bu hayattan ayrılması ile Çarli, Talat Sanal’a yollanır. Talat Sanal’ın ev sahibi ise Ateş Bey evde hayvan beslenmesine çok karşıdır. Bu yüzden Çarli'yi evde gizli bir şekilde tutarlar. Apartmandan komşuları Cilvenaz durumdan haberdardır. Recep Albert’in ise son vasiyeti Çarli ’ye bakılmasıdır. Çarli'nin eve gelmesi ve haylazlıkları ile bütün işler karışır. 


Cilvenaz Şimdi Ne Yapıyor? 

Çarli dizisinde sevilen isim Cilvenaz,  gerçek ismi ile Çağlar Kondu sosyal medya adresini aktif olarak kullanmaktadır. Çağlar yaptığı son paylaşımları ile ne kadar değiştiğini gözler önüne serdi. Güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine son vererek veteriner hekimi oldu. Hayvanlara olan sevgi ve bağını veteriner hekim olmasına neden oldu. Saçlarını hala aynı şekilde kızıl tonlarında kullanan Çağlar doğallığı çok sevdiğini söylemişti. TV ekranlarına tekrar dönecek mi sorusuna ise yanıt verdi. İşini yapmaktan mutlu olduğunu ve gelen tekliflere rağmen oyunculuk yapmayacağını belirtti. En son 2004 senesinde Cennet Mahallesi, 2005 senesinde ise Aşk Oyunu isimli dizilerde oyunculuk yaptı. Sosyal medyada sürekli paylaşımda bulunan Çarli İş Başında dizisi ile bilinen Cilvenaz’ın birçok takipçisi mevcut. Sempatik ve sevimli edaları herkesi diziye bağlayan güzel oyuncu yeni projelere kapalı olduğunu ve kendini hayvanlara adadığını belirtti. Hayranları yeniden Çağla Kondu’yu ekranlar görmek istese de şuan için mümkün olmayacak gibi duruyor. 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat