Haluk Levent Sonunda Her Yere Ulaşacak! Star TV ‘de Milyonların Sesi Olmak İçin Geliyor! İşte Yeni Programı

2 Kasım 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

Haluk Levent de tüm güzel işler sonucunda aslında kendinden beklenen en güzel işi yapmaya koyuldu. Kendini aşarak, yaptığı güzel, hayırlı işler ile TV’de program sunmaya hazırlanıyor.

Haluk Levent Sonunda Her Yere Ulaşacak! Star TV ‘de Milyonların Sesi Olmak İçin Geliyor! İşte Yeni Programı

Sanatçılarımız şarkı söylemenin ya da bir yerde rol almanın da dışında konserler olsun sosyal medya olsun bazen halk ile ilişkilere girerler. İşleri gereği bazen insanlar ile iç içe olurlar, İletişime geçerek çoğu zaman da onları dinler, sohbet ederler. Hatta bazen farklı, güzel işlerle adlarını duyar, hayranlığımız bir kat daha artar. 

Tam da bu noktada yaptığı projeler ile adını duyuran Haluk Levent, ülke çapında ülkesine faydalı olarak çok güzel işlere imza atmıştır. Tabi ki böyle güzel projeler deyince aklımıza hemen Haluk Levent gelir. Nedeni ise sayısız olacak şekilde, o kadar güzel işlerle adını duyurmuştur ki toplumda çoğu insanın kalbine dokunmuştur diyebiliriz.

Özellikle son dönemde yaygın olan ve Türkiye'de maalesef tedavisi olmayan, sma hastası bebeklerimize umut olmaya çalışmıştır. Ailelerin de yüzünü hep güldürmüştür. Sma hastalığı yüzünden sayısız dolu aile yavrularını kaybetti bir umut ışığı olarak da seslerini Haluk Levent'e duyurdu.

Sesimize Ses Olmaya Geliyor! 

Haluk Levent de tüm güzel işler sonucunda aslında kendinden beklenen en güzel işi yapmaya koyuldu. Kendini aşarak, yaptığı güzel, hayırlı işler ile TV’de program sunmaya hazırlanıyor. Star TV aracılığı ile Haluk Leventle Yeniden 4 Ekim Perşembe günü saat 20.00'da siz sevgili halkı ile buluşacaktır. Haluk Levent her daim gönül adamı olmuştur. Yaptığı hayırlı işlerde hiçbir zaman gösteriş kaygısı gütmedi. Gösteriş kaygısı olmadığı için her zaman halkta onun samimiyetine sıcaklığına inandı. Hatta bir keresinde hayranının biri şaka amaçlı dese de onun mezuniyet törenine katıldı. Sanatçı dahi olsa kendinde kibir, artistlik gütmemiştir. O yüzden zaten gönüllerimize taht kurmadı mı? 

Sma Hastalarına Umut Olmaya Geliyor 

Sma hastaları bebeklerimiz için saha çok yardım ve kampanya başlatmak için tv'de Haluk Levent yayın sunmaya hazırlanıyor. Sadece bir kişiye değil sayısız birçok kişiye ulaşmak için bu işe gönül koydu. Böylesi koca yürekli insanı, gönül adamını canı gönülden tebrik ederiz. Çıktığı bu yolda ülkesi, vatanı, milleti için hiçbir çıkar gütmeden sayısız güzel işlere imza atarak ve bu güzel işlerde kapsamını genişleterek sesimize ses, yaralara merhem olmaya geliyor. 

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat