Güzel Oyuncu Şafak Pekdemir Yasak Elma’dan Ayrıldı! Yasak Elma’nın En Büyük Kaybı Bu Oldu! Şimdi İse Bunu Yapıyor

2 Kasım 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

Yasak Elma dizisinde 4 sezon yer alan Şafak Pekdemir daha öncesinde de birçok dizi ve sinema filminde boy gösterdi. Leyla ile Mecnun ve Seksenler gibi fenomen dizilerin kadrosunda da yer alan oyuncu İncir Reçeli 2 filminde de etkili bir oyunculuk sergilemişti.

Güzel Oyuncu Şafak Pekdemir Yasak Elma’dan Ayrıldı! Yasak Elma’nın En Büyük Kaybı Bu Oldu! Şimdi İse Bunu Yapıyor

Uzun zamandır ekranlarda boy gösteren güzel oyuncu Şafak Pekdemir birçok iyi projede yer aldı. Fox TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma'nın başladığı günden bu yana dört sezonunda da yer alan başarılı isim beşinci sezon başlamadan diziden ayrılık kararı almıştı. Kendisine başka bir yol çizmek için uzun zamandır yer aldığı projesini bırakan oyuncun kararı hatalı oldu. Yalancılar ve Mumları dizisi ile anlaşan Şafak Pekdemir'in yüzü reytingler yüzünden gülmedi. 5 bölüm dayanabilen Yalancılar ve Mumları dizisi 31 Ekim Pazar günü son kez ekrana geldi.

Hep Uzun Soluklu İşlerde Yer Almıştı

Yasak Elma dizisinde 4 sezon yer alan Şafak Pekdemir daha öncesinde de birçok dizi ve sinema filminde boy gösterdi. Leyla ile Mecnun ve Seksenler gibi fenomen dizilerin kadrosunda da yer alan oyuncu İncir Reçeli 2 filminde de etkili bir oyunculuk sergilemişti. Canlandırdığı karakterleri ekrana çok iyi aktaran başarılı isim son dizisinde hüsrana uğradı. BBC kanalının çok izlenen dizisi Mistresses'tan uyarlama bir proje olarak hazırlanan Yalancılar ve Mumları dizisi reytinglerde adeta çakıldı ve final kararı alındı. 

Şafak Pekdemir'in içerisinde yer aldığı projelerden en kısası olan Yalancılar ve Mumları dizisinin kadrosunda da oldukça etkili isimler yer almıştı. Seyirci ilgisiz kaldığından dolayı ekran macerasını erken noktalayan yapım tam bir hayal kırıklığı oldu. 2010 yılından beri ekranlarda yer alan Şafak Pekdemir birçok karaktere hayat verdi. Yasak Elma gibi uzun soluklu bir projeden ayrılarak yeni bir projeye başlama kararı alan güzel oyuncunun yeni macerası kısa sürmüş oldu. 

Yeni Proje Tutmadı 

Yalancılar ve Mumları dizisinde birçok başarılı isimle birlikte rol alan Şafak Pekdemir'in daha tam olarak hayat verdiği karaktere adapte olamadan dizi final yaptı. Kısa süren ekran macerasını 31 Ekim Cuma günü noktalayan Yalancılar ve Mumları dizisi başladığı günden beri senaryosu yüzünden eleştiri oklarının hedefinde yer aldı. Sonunda 5 bölüm dayanabilen proje güzel oyuncunun kariyerinde en kısa işi olarak yer edindi. Oyunculuk kariyerinde Yasak Elma'nın yerinin ayrı olduğu Şafak Pekdemir; projeye devam etseydi kariyerinde daha da ilerleyebilirdi.  

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat