2 Kasım 2021 13:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

Maraşlı Dizisi Ülke Sınırlarını Aştı! Sadece Türkiye de İzlenmiyor! Ülkeler Sıraya Girdi!

Maraşlı Dizisi Ülke Sınırlarını Aştı! Sadece Türkiye de İzlenmiyor! Ülkeler Sıraya Girdi!

Yayınlandığı dönemde Atv ekranlarında ilgi gören Maraşlı dizisi reytinglerinin azalması yüzünden final yapmıştı.

Yayınlandığı dönemde Atv ekranlarında ilgi gören Maraşlı dizisi reytinglerinin azalması yüzünden final yapmıştı. Bol aksiyonlu ve heyecanı yüksek sahnelerin yer aldığı yapımın hayranları da oldukça fazlaydı. Sosyal medya üzerinden de hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği Maraşlı dizisi birçok yabancı ülkede yayınlanmaya başladı. Türkiye'de  düşük reyting kurbanı olan proje'den son gelen haber dizinin yapımcısını sevindirdi. En son Romanya' ya satılan Maraşlı dizisi Avrupa ülkeleri arasında yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Başrol Uyumu Çok Konuşuldu!

Maraşlı dizisinin başrol oyuncuları Alina Boz ve Burak Deniz partner uyumu olarak seyirciler tarafından çok beğenildi. Proje ocak ayında yayın hayatına başlamıştı. İlk bölümleri yüksek reyting alan yapım daha sonraları reytinglerde isteneni veremedi. 26. bölümüyle ekran macerasın noktalayan Maraşlı dizisi sosyal medyada da oldukça ilgi gördü. Mahur ve Celal karakterleri izleyenlerden tam not almıştı. İki karakter adına sosyal medyada milyonlarca yorum yapıldığı bilinen proje şu sıralar Avrupa ülkelerinde boy gösteriyor.

Fransa'nın Cannes ilinde dizilerin sergilendiği bir fuarda görücüye çıkan Maraşlı dizisi adeta bir rekora imza attı. İki günlük bir zaman zarfında 35'ten fazla  ülkeye satılan proje diğer Türk dizilerine fark attı. Diğer ülkelere satılan diziler arasında biriciliğe yükselen Maraşlı dizisi 8 Kasım'da Romanya'da yayınlanmaya başlayacaktır. 26 bölümde ekran macerasını tamamlayan Maraşlı Avrupa ülkelerinde fırtına gibi esiyor.

Yapımcı Çok Eleştirildi 

TIMS&B Production' ın yapımcılığını yaptığı Maraşlı dizisinin sevenleri dizilerinin sona ermesinden yapım şirketini suçlamışlardı. Dizilerinin bitmesine çok üzülen izleyenleri Mahur ve Celal karakterlerini adeta hafızalarına kazıdı. Burak Deniz ve Alina Boz'un partner olarak çok iyi duruş sergilediğine inanan izleyenler ellerinden geleni yapmış ama sonuç elde edememişti. Reyting mağduru olan dizi şimdilerde Avrupa ülkelerinde boy gösteriyor. 


 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat