Camdaki Kız Kadrosunda Büyük Kavga! Diziden Habersiz Ayrıldı Gitti! Yapımcı Senarist Şaşırdı Kaldı!

2 Kasım 2021 17:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

Perşembe günlerinin beğenilen dizisi Camdaki Kızda hikaye ilgi çekici olmaya devam ediyor. Dizinin 17. bölümü yayınlanan Camdaki Kız için izleyiciler oldukça sıkı takipteler. 

Camdaki Kız Kadrosunda Büyük Kavga! Diziden Habersiz Ayrıldı Gitti! Yapımcı Senarist Şaşırdı Kaldı!

Perşembe günlerinin beğenilen dizisi Camdaki Kızda hikaye ilgi çekici olmaya devam ediyor. Dizinin 17. bölümü yayınlanan Camdaki Kız için izleyiciler oldukça sıkı takipteler. Dizinin önümüzdeki bölümünde gene önemli gelişmeler yaşanacağı söyleniyor.  Kredi alan Sedat için babasının aldığı sürpriz karar herkesi etkileyecek. Selen ise babası ile fikir ayrılığı yaşarken Selen evden ayrılma kararı verip evi terk edecek. Sedat’ın hisselerinin Cavit’e satılma kararı ise evde büyük yankıya neden olacak. Dizide birde ayrılık yaşanacağı ve Selen'in evden ayrılması bekleniyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’ nun kitabından esinlenen dizide Koroğlu ailesinde Selen'in evden ayrılması Feride’nin de harekete geçmesini sağlayacak. Durumların toparlanması için uğraşan Rafet ise olayların büyümesinde etkili olacak.  İki ayrılığın yaşanması Koroğlu ailesi için oldukça yıkıma neden olacak. Beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı Camdaki Kızda olaylar birbirini takip ederken Sedat evden ayrıldığı için oldukça düşünceli olacak. Nalan Sedat'ı merak ederken bir türlü kendisinden haber alamaz ve endişelidir. 

18. Fragman Yayınlanan Dizide Bu Hafta Neler Olacak?

İzleyicinin merakla beklediği Camdaki Kız'ın bu hafta yayınlanacak olan 18. fragmanı yayınlandı. AB'de reytinglerde iyi olan Camdaki Kızda bu hafta yine izleyici enteresan olaylara şahit olacak.Kanal D' de yayınlanan dizide babası ile fikir ayrımında olacak olan Selen evi terk etme kararı alıyor. Diğer taraftan olanlar yüzünden Sedat ortadan kaybolur. Herkesin  ilgi ile izlediği dizi de izleyiciler bazı eleştirilerde bulunsa da Camdaki Kızda ikili reytingler elde ediliyor.

Koroğlu Ailesinde Yıkım

Sedat ve Selen'in evden ayrılması evde Koroğlu ailesinde bir yıkıma neden olur Nalan ise Sedat’a ulaşamamaktadır. Koroğlu ailesi dağılma noktasına gelmiştir. Sedat oldukça düşüncelidir. Muzaffer evden ayrılamayan tek kişidir ve babasının yanında ona destek olmaktadır. Sürükleyici bölümü ile ekranlara 18.bölümle gelecek olan Camdaki Kız perşembe günü yeni bölümü ile izleyicisi ile olacak.

 Hikayesi ve konusu ile dikkat çeken Camdaki Kız da heyecanlı gelişmeler gün geçtikçe artıyor. İlk bölümden itibaren heyecanla izlenilen dizi yeni fragmanı ilgi gördü. Merakla beklenilen Camdaki Kız adlı dizinin tartışma yaratan dizisi kanal D ekranlarında er perşembe saat 8.00 de yayınlanıyor. 

 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat