Ramo'dan Sonra Murat Yıldırım Yeni Rol İçin Tam 10 Kilo Verdi! Onu Tanıyamayacaksınız! Çok Değişmiş!

3 Kasım 2021 09:40 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

Murat Yıldırım, Ramo dizisinin finalinin ardından yaz aylarında kilo aldığını ve forma girmek için 10 kilo vermesi gerektiğini söyledi.

Ramo'dan Sonra Murat Yıldırım Yeni Rol İçin Tam 10 Kilo Verdi! Onu Tanıyamayacaksınız! Çok Değişmiş!

Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simar Barlas'ın yer aldığı diziyi tüm ekip gerçekten sabırsızlıkla bekliyor. İzleyici de heyecanla 1930'larda Türkiye'de geçecek hikayeleri bekliyor.

Antakya'da çekilen Aziz dizisi etkileyici bir tarihe sahip. Hatay'ın Türkiye Cumhuriyeti'ne katılmasından önce yaşanan hikayenin de bu gelişmeyi içeren bir hikayesi var...

Aziz Payidar karakterini canlandıran ünlü oyuncu, heyecanını gazetecilerle paylaştı. Murat Yıldırım, "Ramo'dan sonra dinleneceğimi düşünmüştüm ama hikaye o kadar güzeldi ki sorun yok" dedi. Umarım seyirciler de beğenir. Biraz gördüm, çok beğendim” dedi.

Neden Kilo Verdi?


Murat Yıldırım, Ramo dizisinin finalinin ardından yaz aylarında kilo aldığını ve forma girmek için 10 kilo vermesi gerektiğini söyledi.

Oyuncu, Aziz rolünden dolayı bu kiloları vermenin de çok kolay olmadığını söyledi. Murat Yıldırım, "Kilo vermek epey zahmetli oldu fakat iki ay içinde kilo verebildim" dedi.

5 Kasım Cuma günü ekrana gelen Aziz dizisinde bir Fransız temsilcisinin oğlunu öldüren varlıklı bir ailenin oğlu Aziz, bir süre memleketinden ayrılmak zorunda kaldı. Aziz eve gittiğinde çok sevdiği kadının bir başkasıyla nişanlı olduğunu gördü ve her şey çok değişti. Bu eserde Aziz'in aşk arayışını anlatan hikayesini ve Hatay'ın özgürlük mücadelesinin detaylarını görebilirsiniz.

Aziz Dizisi Oyuncuları


Aziz dizisinin oyuncuları arasında Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. 

Antakya'nın en büyük ve tek halı ustası Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım), zengin ve rahat bir hayat yaşıyor. Aziz'in kaderi, Fransız Mösyö Pierre'in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle değişir. Tek aşkı, kısacası sahip olduğu her şeyi doğduğu ülkeyi terk etmek zorunda kalır. İki yıl sonra öldüğü kabul edildiğinde, dönüşü herkes için beklenmedik bir şekilde gelir.

Sürükleyici Bir Senaryo


Aziz sadece sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmadı, Fransız işgali altındaki Antakya da o gidince harabeye döndü. Ayrıca ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez), amcası Galip Paidal'ın (Ahmed Mümtaz Tairan) oğlu Adem (Gven Murat Akpunal) ile nişanlıdır. Yeniden başlamak zorunda kalan Aziz, ömür boyu süren bir mücadelede küllerden yeniden doğdu. Basit bir köylü kızı olan Simay Barlas, beklenmedik bir şekilde hayatına adım atın ve yoğun duygusal çalkantıların ardından zamanla kendini ve gerçek aşkını bulunca duygusal bir ikilem yaşar.

Aziz Dizisi Konusu


Aziz dizisinde Antakya'da varlıklı bir ailenin oğlu olan Aziz'in hikayesi ekrana gelmektedir. İzleyiciyi 1930'lara götüren bu dizi, Hatay'ın Türkiye Cumhuriyeti'ne katılmadan hemen önceki hikayesini anlatıyor. Hatay'ın dönüş heyecanını yansıtan Aziz dizisi yeni sezonun en etkili hikayelerinden biri olacak. Yıldırım, Aziz Paidal karakterine hayat vermeye çalışıyor. Dizide bir Fransız yaverini öldüren Aziz, büyük aşkı Dilruba'yı ve babasının ocağını geride bırakacaktır. Aziz unutulduktan sonra memleketine döner ve yepyeni bir hayata başlar.

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat