Ayşenil Şamlıoğlu Kanal D' de İle Ekranlara Dönüyor! Muhteşem Proje ile Ekranları Sallayacak!

3 Kasım 2021 11:33 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

En son Menajerimi Ara dizisinde oynayan televizyon sektörünün tanınan sevilen oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu geçen sezona kadar ekranlarda mesai yapmaya devam ediyordu.

Ayşenil Şamlıoğlu Kanal D' de İle Ekranlara Dönüyor! Muhteşem Proje ile Ekranları Sallayacak!

En son Menajerimi Ara dizisinde oynayan televizyon sektörünün tanınan sevilen oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu geçen sezona kadar ekranlarda mesai yapmaya devam ediyordu. Kısa bir aranın ardından Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı da rol alan oyuncuyu yine her hafta ekranlarda göreceğiz. Yıllarını bu sektöre adamış Ayşenil Şamlıoğlu gecen sezon biten dizisinden de anlaşıldığı gibi içinde bulunduğu projelere hayat veren veren karakterlere  can suyu olan bir enerjiye sahip.

Ayşenil Şamlıoğlu Kimdir?

Dogma büyüme memleketi İstanbul olan tecrübeli oyuncu televizyon sektöründe birçok farklı alanda ve çok fazla proje de yer almıştır. Ayşenil Şamlıoğlu denildiğinde kimsenin aklına sadece bir dizi oyuncusu gelmesin. Yıllarını bu sektöre adamış 1956 yılında doğmuş olan Ayşenil Şamlıoğlu hem bir tiyatrocudur, hem sinema, hem de dizilerin aranan yüzlerindendir. Bu üç alan arasında ara vermeden çok sayıda proje de yer alan usta oyuncu çok tecrübeli bir mesleki yeterliliğe sahiptir.

Ayşenil Şamlıoğlu'nun Güncel Projeleri

Yargı dizisinden bir önceki projesinde Menajerimi Ara dizisinde hayat verdiği "Peride" karakteri ile tüm ustalığını konuşturan izleyiciye büyük bir yenilik sunan Ayşenil Şamlıoğlu, şimdi de Kanal D de yayınlanan Yargı adlı dizide seyirci karşısında olarak sevenlerine kendisini özletme fırsatı sunmuyor.

Ayşenil Şamlıoğlu Yargı Dizisinde

Etkileyici ve her bölümünün soluk soluğa izlendiği Kanal D'nin yeni dizisi Yargı yapım kalitesi ile benzersiz hikayesi ile en önemlisi de kaliteli oyuncu kadrosu ile Kanal D izleyicisi için sette ter döküyor. Her bölümü izlenme rekorları kiran çok orijinal bir konuya sahip olan dizi de Ayşenil Şamlıoğlu'nun da rol aldığı artık herkesin bildiği bir gerçek.

Ayşenil Şamlıoğlu Kanal D'nin alışılacak simalarından olmasını beklediğimiz bir yüz olarak dizinin sevilen karakterlerinden olması da kaçınılmazdır.  Henüz on bölüm bile yayınlanmamış altı haftalık olan dizi şimdiden büyük ilgi görüyor. Kanal D'nin en çok izlenen dizileri arasında olan Yargı bu usta isimle bir kez daha izlenilesi bir hal alıyor.


 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat