Masumlar Apartmanında Değişiklik Yapıldı! İzleyici Bu Durumu Olumlu Karşılamaz! Büyük Değişişiklik

3 Kasım 2021 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

TRT1 ekranlarının başarılı yapımlarından Masumlar Apartmanı hız kesmeden yeni bölümleriyle bizi ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Masumlar Apartmanında Değişiklik Yapıldı! İzleyici Bu Durumu Olumlu Karşılamaz! Büyük Değişişiklik

TRT1 ekranlarının başarılı yapımlarından Masumlar Apartmanı hız kesmeden yeni bölümleriyle bizi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da zirveyi kimseye kaptırmıyor. Sevilen dizi salı bizlerle buluşuyor. Her bölümü heyecan ve aksiyon dolu geçen dizi ilgiyi üzerinde toplamaya devam ediyor.

Dizide Senaryo Değişikliği 

Sevilen oyun kadrosuyla tam gaz yoluna devam eden dizide şu aralar senaryo değişikliği yaşanıyor. Bu sebeple dizide yeni oyunculara yer veriliyor. Ekranlarımızı farklı hikayeleri ve yetenekleriyle renk katıyorlar. Tabi değişen senaryo izleyici kitlesi tarafından olumlu olumsuz oldukça eleştiri alıyor. Genel olarak seyirci Safiye ve Naci aşkının gel gitli olmasından ve karakterlerin takıntılı hainlerinin her bölüm daha artmasından rahatsızlık duyuyor.

Masumlar Apartmanında Neler Oluyor

Başarılı  yapılardan olan Masumlar  Apartmanında olaylar oldukça değişiyor. Esat'la evlilik hazırlıkları yapan Gülben bu süreçte oldukça zorlanıyor. Yaşadığı  psikolojik sorunlar yardım alması gerektiği kararını aldırıyor. Esat 'ın ailesiyle yaşadığı olaylar tedavi alma sürecinin  hızlandırıyor ve Gülben  soluğu psikologta alıyor. Psikolog karakteri olarak ise bizi tanıdık bir yüz karşılıyor. Başka bir TV kanalında yayın hayatına devam eden ve  oldukça izleyici kitlesine sahip Kırmızı Oda dizi ile anlaşma sağlanıyor. Böylelikle Kırmızı Oda dizisinin sevilen psikolog  doktoru Billur Kaya senaryoya dahil ediliyor. Gülben karakteriyle çekilen dizinin bölümleri he iki dizide yayınlanmaya başlıyor. İki dizinin de yapımı aynı firmaya bağlı olduğu için bu ortak karakterler sorunsuz bir şekilde iki dizide de yer alabiliyor.  İki yapım birbirinden fayda sağlamış oluyor. Karakterler arası geçirgenlik kamuoyu tarafından da seviliyor.

Tedaviye başlayan Gülben' in hayatında olumlu değişikliklerin yaşanması beklensede  ablası rolündeki Safiye karekteri için aynı söz konusu olmuyor. Safiyenin hayatında olumsuzluklar yaşanmaya devam ediyor. Gülben’in Esat'la evlilik yolundaki gelişmeler Safiye'nin durumunu daha kötüye sürüklüyor ve hastalanıp yatağa düşürüyor. Takıntıları olan karakter daha fazla sorunlar yaşıyor. Bu durum onun tedavi olması gerektiğini gösteriyor. Dizinin yeni bölümünün yayınlanan  fragmanında ailenin babası Hikmet Bey kızının durumuna oldukça üzülüyor. Bu durumdan sürekli Safiye'nin hayaline giren ve onu olumsuz etkileyen eşini sorumlu tutarak kızını ondan koruyamadığı için üzüntüsünü dile getiriyor. Tedavide geç kaldıklarını artık iyileşmesini zor olacağın yönünde feryat ediyor.

Diğer  taraftan Gülben’in tedaviye başlamış olması Safiye'nin görüşünü etkileyecek mi? Tedaviyi kabul edip iyileşme gösterebilecek mi? Bütün bunları öğrenebilmek için sizi salı akşamları Masunlar Apartmanı'na bekliyoruz.


 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat