Ziraat Bankası Kampanyası Gündeme Bomba Gibi Düştü! Yeni Haberi Olanlara Üzücü Haber Son Saatler! Banka Önünde Kuyruk Oluştu! 

3 Kasım 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:13

Ziraat Bankasının daha önceden duyurmuş olduğu kampanyasında son saatlere girildiği açıklandı. En uygun adlı internet sitesinden yapılan alışverişlerde 20 TL indirim hakkı, 31 Ekim tarihiyle sona erecektir.

Ziraat Bankası Kampanyası Gündeme Bomba Gibi Düştü! Yeni Haberi Olanlara Üzücü Haber Son Saatler! Banka Önünde Kuyruk Oluştu! 

Ziraat Bankasının daha önceden duyurmuş olduğu kampanyasında son saatlere girildiği açıklandı. En uygun adlı internet sitesinden yapılan alışverişlerde 20 TL indirim hakkı, 31 Ekim tarihiyle sona erecektir. Ziraat Bankası'nın genç müşterilerine yönelik yapılan kampanyasından Bankkart Genç kartı sahibi olmak gereklidir. Kampanya tarihinin Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada 1 Eylül ile 31 Ekim arasını kapsadığı ifade edilmişti. Kamu bankası olarak halka hizmet veren Ziraat Bankası Enuygun internet sitesiyle yapılan anlaşma iki tarafın beyanı ile yürürlüğe girmişti.

20 TL İndirim Şansı

Enuygun ve Ziraat Bankası arasında kararlaştırılan kampanyanın detayları ise duyuruldu. Tek sefer olmak şartıyla 150 TL ve üzeri enuygun üzerinden otobüs bileti alan Bankkart Genç kart sahiplerine 20 TL indirim uygulanacağı ifade edildi. Bilet alışverişinin Bankkart Genç kartı ile yapılması indirim için zorunludur. Tek seferde 150 TL ve üzeri otobüs bileti alımında geçerli olan indirim uygulaması 31 Ekim tarihinde sona erecektir. Kampanyaya dahil olmak için kısa mesaj ya da Bankkart Mobil üzerinden erişim sağlanmalıdır. Kısa mesaj ile dahil olmak isteyen vatandaşlar 'ENUYGUN' yazarak 4757'ye göndermeleri yeterlidir. 

Kampanyaya katılım kanallarından herhangi birisi ile başvuru yapan Bankkart genç kullanıcıları 20 TL indirim hakkını elde edecektir. Enuygun ve Ziraat Bankası kampanya ile ilgili değişim ya da iptal gibi uygulamaları alabilir. Kampanyaya dahil olan müşterilere indirim için gerekli olan kod kısa mesaj olarak cep telefon numaralarına gönderilir. İndirim uygulaması Enuygun üzerinden alınan otobüs biletlerini kapsar. 150 TL ve üzeri bilet alımlarından geçerli olacak 20 TL indirim; kod ile gerçekleşir.

Kampanyanın Özel Şartları Var Mı?

Bankkart Genç Kart sahibi olan müşterilerin faydalanabileceği bu uygulama 31 Ekim günü sona erecektir. Diğer Ziraat kartlarının dahil edilmediği indirim kampanyası Enuygun üzerinden alınan otobüs yolcu biletleri için uygulanır. Sadece Sakarya VIB, Metro Turizm ve Düzce Güven otobüs biletlerinin alımında indirim uygulaması yapılmaz. 20 TL indirim olacak şekilde yapılan uygulamaya katılım şartlarını sağlamayan Ziraat Bankası müşterilerine indirim yapılmaz. Kampanyadan sadece bir kez faydalanma imkanı vardır.


 

Etiketler

Ekonomi  
Reklamı Kapat