4 Kasım 2021 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:12

Star TV’nin Sevilen Dizisi Ada Masalı Dizisinden Haber Var! Dizinin Bir Sonraki Bölümünde Neler Olacağı Sızdı!

Star TV’nin Sevilen Dizisi Ada Masalı Dizisinden Haber Var! Dizinin Bir Sonraki Bölümünde Neler Olacağı Sızdı!

Star TV’de yayınlanan dizi reytingleri ile gündem olmaya devam ediyor. Romantik Komedi türündeki film geçtiğimiz yaz dönemi vizyona girdi.

Star TV’de yayınlanan dizi reytingleri ile gündem olmaya devam ediyor. Romantik Komedi türündeki film geçtiğimiz yaz dönemi vizyona girdi. Salı akşamları yayınlanan dizinin yerine başka bir dizinin yayınlanacağı haberi verildi. Bu haber ile dizi yayından mı kaldırılıyor, yoksa finale doğrumu gidiyor düşüncesi akılları karıştırmaya başladı bile. Diziye ne olacağı konusu takipçileri ve severleri tarafından merak konusu oldu.

Bu Haber Dizinin Takipçilerini Üzdü

Star TV Sana Söz adlı yeni bir dizinin yayına gireceğini bildirdi. Bu dizinin Salı günü yani Ada Masalı dizisinin olduğu gün yayınlanacak olması, dizi sona mı eriyor sorusunu akıllara getirdi. Bu durum dizi severleri bir hayli üzdü. Takipçileri tarafında diziye ne olacağı araştırılmaya başlandı.

Ada Masalı Dizisine Ne Olacak?

Star TV’nin yeni dizisi olan Sana Söz adlı dizinin Çarşamba günü yayınlayacağı planlamıştı. Fakat kısa bir süre önce yapılan açıklamada bu dizinin Salı günü yayınlanacağı söylendi. Ada Masalı dizisinin Başrolünde Alp Navruz İle  Ayça Ayşin Turan ikilisi oynuyor. Romantik komedi türündeki dizi oldukça eğlenceli bir dizidir. Yayınlandığı günden beri oldukça sevilen dizi izleyicilerden güzel tepkiler aldı. Star TV sevilen dizinin yeni gününde yani Çarşamba günü yayınlanacağını bildirdi.

Dizi Çarşamba günü 20. Bölümü ile ekranlara gelecek. Çarşamba günleri izleyiciler tarafından çok sevilen Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Kanunsuz Topraklar adlı diziler yayınlanır. Ada Masalı dizisinin reytingi yüksek olan bu diğer diziler ile yarışıp yarışamayacağı merak konusu oldu. Reytingleri çok yüksek olmayan Ada Masalı adlı dizinin günü değiştirilerek finale daha da yaklaştığı tahmin ediliyor. Dizinin sona erip ermeyeceği, yeni gününün takipçilerini etkileyip etkilemeyeceği ilerleyen günlerde belli olacak. 

Ada Masalı 20. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin bu bölümünde Haziran kaçırılır. Poyraz Haziran’ı bulma çabasına girer. Poyraz bu konuda elinden geleni yapmaya hazırdır. Haziran’ın annesi kızının kaçırılmasına çok üzülür. Adada herkes Haziran’ı kurtarma gayreti içine girer. Yaptığı davranışlarla çok sevilmeyen Batu’da bu konuda üstün gayret gösterecektir. Bu üzücü olay üzerine Ada da halk birlikte hareket etmeye başlayacaktır.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat